nig de schatkist van onze vereniging. Uw secretaris verzorg de tezamen met de 2e secretaris Ger van Caspel de admi nistratie van de vereniging, waarbij de 2e secretaris speciaal belast was met de ledenlijst, nieuwe leden etc. Naast zijn taak als vice-voorzitter hield Kees Gehring zich bezig met techni sche zaken en heeft hij het bestuurslid Gerard Trebert, die be last is met de pers publiciteit, terzijde gestaan bij het uitwer ken van diverse activiteiten met name met de gang van zaken rond de AFC-Vriendelijke Bedrijven. Marcel Koster had na mens de jeugdcommissie zitting in het Bestuuren behartigde als zodanig de belangen van een zeer grote groep jeugdige leden. Algemene Vergadering De Algemene Vergaderingen werden gehouden op 22 juni en 21 augustus 1990. De notulen hiervan kunt u in de komende week lezen in de bestuurskamer, waar deze ter inzage zijn gelegd. Aanwezig waren 58 personen op 22 juni en 32 perso nen op 4 augustus. In Memoriam Er is niet aan te ontkomen dat je in een club die ouder wordt le den gaat verliezen. Ook in het afgelopen verenigingsjaar moesten wij van een aantal AFC-ers afscheid nemen. Wij noemen Jb. van Nek (erelid), J. v.d. Voort (lid van verdienste), A. van Dijk, A. Bos, A. Kleyn, J. van Koperen, J. Flesseman, C. de Smit en mevrouw Th.J.G. de Bie-Ordeman. Wij bewaren aan ieder van hen speciale herinneringen. Technische commissie Deze was als volgt samengesteld: Kees Gehring namens het bestuur en Karel Baarschers, Marcel Koster, Rik de Boer en Hans Hulst als voorzitters van de verschillende commissies, met als adviseur de hoofdtrainer Pim van de Meent. Genoem de commissie heeft het afgelopen seizoen diverse gesprek ken gehad m.b.t. de technische organisatie van de vereni ging. Aan het einde van het seizoen werden gesprekken ge voerd met de trainers, die zijn gecontracteerd voor het sei zoen 1990 -1991waarvan u de namen inmiddels in de AFC- Schakel heeft kunnen lezen. Administrateur Voor het eerst in de geschiedenis van de AFC hadden wij dit jaar een administrateur. Deze taak werd vervuld door ons ere lid Sal van Gelder. Technisch manager Als technisch manager trad op Pim van de Meent, daarbij geassisteerd voor de senioren door Dirk Spits en Piet Ouder- land en bij de jeugd door Jesus Esteban, Dirk Spits, Jan Ver hagen en Dick Bakker. Elftalcommissie A Deze commissie was als volgt samengesteld: Karel Baar schers - voorzitter, Henk van der Jagt - secretaris en Fred Laarhoven-lid. Bij de aanvang van het nieuwe seizoen werd gestart met Theo van Seggelen als leider van het 1e elftal, die later in het sei zoen werd vervangen door Tim Timmerman. Als leiders van het 2e, 3e, 4e en 5e elftal traden op Sjaak van de Glas, Erik van Aken, Ab Springer en Roy van Dijk. De medische begelei ding werd verzorgd door Wim Crouwel, Bas Rachman en Ko Groze Nipper. Het afgelopen seizoen zal voor wat betreft AFC de geschiedenis ingaan als een zeer goed seizoen. Tot aan het eind van de competitie werd tezamen met Elinkwijk en DWV gestreden om het kampioenschap, welke titel uiteinde lijk bij Elinkwijk terecht kwam. Een ander hoogtepunt in het seizoen was de thuiswedstrijd voor de KNVB-beker tegen Vi- tesse. Na verlenging was de stand 2-2 en werd met straf schoppen verloren. TV, radio en kranten gaven volop aan dacht. Ook het volgend seizoen zal AFC uitkomen in de strijd om de KNVB-beker, aangezien door de voortreffelijke derde plaats in de eindrangschikking, de eerste periodetitel van Elinkwijk werd overgenomen. Het 2e elftal draaide minder dan afgelopen jaren doch kon zich in de middenmoot redelijk handhaven. AFC 3 en AFC 4 behaalden respectievelijk de middenpositie en een fantastische 2e plaats achter kam pioen Blauw Wit 3. Het 5e elftal tenslotte behaalde het kampi oenschap in een beslissingswedstrijd, waardoor AFC 4 het volgend seizoen zal uitkomen in de reserve 3e klasse. Voor de uitslagen van de resp. wedstrijden en de eindstanden ver wijs ik naar het overzicht door Chris Schröder samengesteld, elders in deze Schakel. Elftalcommissie B Deze commissie was in het afgelopen seizoen samengesteld uit: Rik de Boer-voorzitter, Ab Springer, Hans Mulder en Wim v.d. Duin-leden. Voor de elftallen 6 t/m 13 een seizoen zonder echte hoogte punten. Op deze wijze valt e.e.a. kort samen te vatten. Nage noeg alle elftallen beëindigden de competitie met een redelij ke klassering. Positief is evenwel de constatering, dat er geen posities verloren gingen, zodat wij dus weer met 2 en 3 elftal len in resp. de reserve 2e en 3e klasse en de overige elftallen in de reserve 4e klasse vertegenwoordigd blijven. Het sei zoen werd besloten met een naar wij dachten zeer geslaagd onderling toernooi. Voor de eindstanden ben ik zo vrij te ver wijzen naar de 26e uitgave van de eindstanden, door Chris Schröder vervaardigd. Elftalcommissie C Deze commissie werd geformeerd door Hans Hulst - voorzit ter, SeboWoldringh, Maurice Koster en Roy van Dijk- leden. Zaterdagmiddag 1 behaalde een 4e plaats. Voor de officiële eindstanden moge ik opnieuw verwijzen naar de bijlage. Dit jaar werd met 8 seniorenteams deelgenomen aan de compe titie en ieder team was een vriendenploeg op zichzelf. Veteranen De veteranen zijn ook dit jaar zeer actief geweest en werden kampioen. Jaap Pluim was hier, tezamen met Paul Meijer en Karel van Osch, degrote organisator. De veteranen vervuilen in onze vereniging een mooie taak om tegen andere oudere verenigingen te spelen en dus een soort ambassadeursrol te vervullen. Ook dit jaar werd er weer aan diverse toernooien deelgenomen. Jeugdcommissie Deze commissie was dit jaar als volgt samengesteld: Marcel Koster - voorzitter, Kees Jochems - secretaris, Dick Gallen- kamp, Hans van Zweden, Jan Koomen, Machiel van der Wou- de, Stanley van Lochem en Jan Benoni-leden. De junioren A1 speelden dit jaar voor het eerst in de Landelij ke Coca-Cola competitie. Met een redelijke klassering van 22 wedstrijden 23 punten eindigden wij in de middenmoot. De ju nioren A2 en A3 eindigden met redelijke resultaten. De junio ren B1 speelden in de interregionale jeugdcompetitie, doch dienen zich voor de aanvang van het nieuwe seizoen opnieuw te plaatsen. Junioren B2 en B3 eindigden in de middenmoot. Wat deC junioren betreft draaiden de junioren C1 met een ge middelde van 1 goed mee in de competitie. Junioren C2 en C4 eindigden in de middenmoot, toch de absolute topper was hier de junioren C3, welke het kampioenschap behaalde. Op de zaterdag speelden de junioren D, E en F, waarvan de stan daardelftallen in de top meedraaiden. De overige teams in de ze leeftijdsklasse behaalden goede resultaten, doch uiter-

Jaarverslagen | 1990 | | pagina 4