JEUGDCOMMISSIE Deze Commissie werd in het afgelopen jaar gevormd door de heren Marcel Koster, Dick Boering, Cees Jochems, Jan Benoni en Jan Koomen. Als hoofdtrainer trad op Piet Ouder- land, geassisteerd door de heren Jan Verhagen, Dick Bakker en Bep Thomas, alsmede onze Hollandse Spanjaard Jesus Estaban. Vanaf deze plaats de dank van de vereniging gebracht voor al het werk, dat deze leden aangevuld met de jeugdleiders hebben verricht. De Al, onder leiding van de heren Piet Ouderland en Cees Jochems, hebben een zeer suksesvol seizoen achter de rug. Dit elftal plaatste zich in augustus voor deelname aan de Regionale Kompetitie en werden daar de terechte kampioen en promoveerden via een beslissingswedstrijd naar de landelijke Ie klasse, hetgeen betekent dat het Al Elftal in het komend seizoen zal akteren op het één na hoogste niveau in Nederland. De A2, onder leiding van Theo Boonstra, heeft na een zeer goede start, in de te spelen tweede helft van de competitie de puntjes laten liggen, zodat een tweede plaats hun deel werd. De A3, onder leiding van Hans van Zweden, heeft een zeer teleurstellend seizoen achter de rug. Niet zo zeer wat de presentaties betreft, maar meer als gevolg van de slechte mentaliteit met afmelden bij verhindering, zodat dit team vaak onvolledig moest aan treden, zodat de J.C. uiteindelijk genoodzaakt was, dit elftal uit de competitie terug te trekken. De A4, onder leiding van Peter Brands, heeft dank zij de inzet en inventiviteit van de leider de eindjes aardig aan elkaar weten te knopen, want ook hier weet men niet 'van afmelden betekent. Een derde plaats op de competitieladder was een terechte be loning. B Junioren In deze categorie behaalden de Junioren Bi het kampioenschap en kunnen zij terugzien op een goed seizoen. Een welgemeende felicitatie aan de spelers, leider Landsaat, en trainer Dick Bakker. In het komend seizoen zal getracht worden met dit team weer in de de interregionale jeugdcompetitie uit te komen. De Junioren B2 eindigden in de onderste regionen, terwijl de Junioren B3 een mooie plaats haalden achter VDO 1, waarbij opgemerkt moet worden, dat deze Junioren B3 waren ingedeeld bij standaard teams van andere verenigingen. De Junioren B4 behaalden een middenpositie. C Junioren In deze leeftijdsgroep kwamen wij dit jaar uit met twee elftallen. De C Junioren 1 waren ingedeeld in een zware afdeling, en wisten toch een aantal overwinningen te boeken. Een groot gedeelte van deze spelers blijft nog na een jaar C Junioren, zodat er voor het nieuwe seizoen goede kansen liggen om optimaal mee te spelen. Het C2 team behaalde een plaats in de onderste regionen. D/E/F-Junioren Op de zaterdag werd voor het eerste dit jaar deelgenomen met een C/D combinatie, welk elftal een redelijke plaats wist te veroveren. Onze vereniging nam thans met drie lD-Junioren, vier E-Junioren en vier F-Junioren deel aan de competitie. De Junioren El en E2, alsmede de F Junioren 1 werden kampioen in hun afdeling, met welke kampioen schappen wij spelers en leiders van harte geluk wensen. Jeugdcommissielid Jan Koomen was hier de grote organisator en het was voor vele ouders en overige belangstellenden altijd een vreugde om op zaterdagmorgen op A.F.C, te kunnen kijken naar de prestaties van onze jongste jeugd. Diverse elftallen namen met veel succes deel aan de Beker competitie en aan diverse jeugdtournooien, waar een aantal eerste prijzen werden be haald. Gedurende de wintermaanden werd door de Junioren E en F, deelgenomen aan de zaalvoetbalcompetitie, georganiseerd door de Afdeling Amsterdam. De junioren El bereikte in de Van Wagtendonk-beker de finale, doch moesten in deze finale eervol de eerste plaats afstaan aan Zeeburgia. ZAALVOETBALCOMMISSIE Deze Commissie bestond in het afgelopen verenigingsjaar uit de heren Bert Witteveen (voorzitter) en Ger Smit, terwijl de aangelegenheden betreffende de jeugd werden ver richt door Hans Coorengel. Voor de vierde keer werd er dit jaar gezaalvoetbald onder de naam A.F.C. In het verleden werd deze aktiviteit bedreven onder de naam Goed Genoeg. Het eerste zaalvoetbalteam degradeerde en zal het volgend seizoen in een lagere klasse uitkomen. -3-

Jaarverslagen | 1989 | | pagina 5