ELFTALCOMMISSIE A Deze commissie was als volgt samengesteld: Sal van Gelder - voorzitter, Henk van der Jagt - sekretaris en Karel Baarschers - lid. Bij de aanvang van het nieuwe seizoen werd begonnen met de volgende leiders: Ton Dissel koen (Ie Elftal), Fred Laarhoven (2e Elftal), Roy van Dijk (3e Elftal), Sjaak v.d. Glas (4e Elftal) en Erik van Aken (5e Elftal). De medische begeleiding werd verzorgd door Bas Rachman en Ko Grozenipper. Het afgelopen seizoen zal wat betreft A.F.C. 1 de geschiedenis ingaan als een seizoen, waarin onze Ie Elftal zich pas in de laatste wedstrijd heeft kunnen redden. Na een slechte start, werden een aantal wedstrijden gewonnen. Diverse oorzaken liggen hieraan ten grondslag, waarvan wij noemen de wisseling van het trainerschap en een aantal wedstrijden, die ongelukkig werden verloren. Een compliment vanaf deze plaats aan Hennie Kottmann en Pim v.d. Meent, die de technische leiding in oktober hebben overgenomen van Hans Vlietman. Door de eindsprint van het Ie Elftal, werd uiteindelijk een periodekampioenschap behaald. In de laatste wedstrijd tegen U.V.S. uit Leiden werd een 1-0 overwinning behaald, waardoor A.F.C, behouden werd voor de hoofdklasse en U.V.S. moest degraderen. In het geheel kunnen wij wat betreft de A.F.C. 1 terugzien op een wisselend, toch spannend seizoen. Wat heerste er een vreugde bij de vele A.F.C.'ers, die bij de laatste wedstrijd aanwezig waren. Het 2e Elftal werd voor de tweede achtereenvolgende keer kampioen in de reserve Ie klasse, doch dit keer werd in de wedstrijd om het kampioenschap van Nederland niet de eerste, toch een zeer goede derde plaats behaald. Onze oprechte felicitaties aan Ide spelers en leider Fred Laarhoven. A.F.C. 3 wist zich in één van de laatste wed strijden eveneens te redden en bleef daardoor gelukkig behouden voor de reserve 2e klasse. A.F.C. 4 en A.F.C. 5 wisten zich beiden te handhaven in de reserve 4e klasse. Voor Sal van Gelder was dit zijn laatste seizoen als voorzitter van de Elftalcommissie. Vanaf deze plaats zij hem dank gebracht voor alle jaren, dat hij als voorzitter van de Elftalcommissie aktief is geweest. ELFTALCOMMISSIE B Deze Commissie was in het afgelopen seizoen samengesteld uit: Bas Knoppers - voorzitter, Herman Drenkelford - sekretaris, Rik de Boer, Ab Springer, Frans Rooseman - leden. Voor de Elftallen 6 t/m 13 een seizoen zonder echte hoogtepunten. Op deze wijze valt e.e.a. kort samen te vatten. Nagenoeg alle elftallen beëindigden de competitie met een redelijke klassering. Positief is evenwel de constatering, dat er geen posities verloren gingen, zodat wij dus weer met 2 en 3 elftallen in resp. de reserve 2e en 3e klasse en de overige elftallen in de reserve 4e klasse vertegenwoordigd blijven. Het seizoen werd besloten met een naar wij dachten zeer geslaagd onderling tournooi. Hieronder de korte karakteristieken van de elftallen. Voor de eindstanden ben ik zo vrij te verwijzen naar de 25e uitgave, die door Chris Schröder is vervaardigd, waarvan een copie aan dit verslag is gevoegd. ELFTALCOMMISSIE C Deze Commissie werd geformeerd door: Roy van Dijk - voorzitter, Wouter Amesz, Ron Böhne - leden. Zaterdagmiddag 1 behaalde een schitterende 2e plaats achter de kampioen Ajax met de opmerking, dat tweemaal van deze vereniging werd gewonnen. Van de zaterdagteams werden Zaterdag 4 en Zaterdag 6 kampioen, hetgeen een verheugend feit is, waarbij wij tevens kunnen constateren, dat deze elftallen vriendenteams zijn geworden. Voor de officiële eindstanden moge ik verwijzen naar de bijlage. VETERANEN De Veteranen zijn ook dit jaar zeer actief geweest en werden kampioen. Jaap Pluim was hier, tezamen met Paul Meijer en Karel van Osch, de grote organisator. De veteranen vervullen in onze vereniging een mooie taak om tegen andere oudere verenigingen te spelen en dus een soort ambassadeursrol te vervullen. In mei 1989 werd deelgenomen aan het toernooi van de vereniging Be-Quick uit Nijmegen. In de wandelgangen hebben wij vernomen dat dit weekend wederom een groot succes is geweest. ■2-

Jaarverslagen | 1989 | | pagina 4