(^q8^ic\&öj Mijne heren. Ondertekende heeft als sekretaris van de Vereniging thans het genoegen een jaarverslag te mogen presenteren, waarin het wel en wee van onze goede A.F.C, is vastgelegd. Werd in voorgaande jaren een jaarverslag voorgelezen op de Algemene Ledenvergadering met een tijdsduur van ruim een uur, de laatste jaren is een korter verslag aan de verga dering gepresenteerd. Zoals gebruikelijk heb ik dit jaarverslag wederom in diverse hoofdstukken ingedeeld. BESTUURSSAMENSTELLING Het Bestuur was in het afgelopen seizoen als volgt samengesteld: Rein Akkerman - voor zitter, Johan de Bie - sekretaris, Dick van der Klaauw - penningmeester, Kees Gehring - vice-voorzitter, Ger van Caspel - 2e sekretaris, Hans Slaap - 2e penningmeester, Sal van Gelder - commissaris materiaal, Marcel Koster - commissaris jeugdzaken, Gerard Trebert - commissaris Pers Publiciteit. Het Bestuur kwam in het afgelopen seizoen acht keer officieel in vergadering bijeen. Daarnaast werden er iedere maandag op de Clubavonden vele wijze beslissingen genomen m.b.t. het verenigingsgebeuren. Het is de bedoeling geweest van het huidige Bestuur om de diverse werkzaamheden te verdelen. Rein Akkerman leidde de Vereniging. Dick l/an der Klaauw trad op als Ie penningmeester. Hans Slaap is als 2e penningmeester belast met het innen van de contributies en tevens kunt u hem bij de thuiswedstrijden van het Ie elftal aantreffen bij de ingang van het sportpark, daarbij nog altijd ge assisteerd door erelid Otto van Rijn. Uw sekretaris verzorgt tezamen met de 2e sekre taris Ger van Caspel de administratie van de Vereniging, waarbij de 2e sekretaris speciaal belast is met de ledenlijst, nieuwe leden etc. Naast zijn taak als vice-voor zitter hield Kees Gehring zich bezig met technische zaken en heeft hij het bestuurslid Gerard Trebert, die belast is met de pers publiciteit, terzijde gestaan bij het uitwerken van diverse activiteiten m.n. met de gang van zaken rond de A.F.C.-Vriende lijke Bedrijven. Marcel Koster heeft namens de jeugdcommissie zitting in het Bestuur en u zult begrijpen dat dit een grote groep leden betreft. Sal van Gelder heeft de functie van commissaris materiaal en vervult tevens het voorzitterschap van de elftal commissie A. ALGEMENE VERGADERING De Algemene Vergadering werd gehouden op 23 juni 1988, en hiervan heeft u de notulen in de afgelopen week kunnen lezen in de bestuurskamer, waar deze ter inzage waren gelegd. Aanwezig waren 63 personen. [N MEMORIAM Het is te verwachten, dat je in een club die ouder wordt leden gaat verliezen. Ook in het afgelopen verenigingsjaar moesten wij van een aantal A.F.C.'ers afscheid nemen. Wij noemen Bert Kalsbeek, Gé Breethoff, Nico Neseker, Luuc Nijdam, Piet Mieghout, Gé Bosch, F.J. Klein, Ad van Dijk en mevrouw T. van Nek. Dat zij moge rusten in vrede. TECHNISCHE COMMISSIE Deze was als volgt samengesteld: Kees Gehring - voorzitter, Sal van Gelder, Marcel Koster, Herman Drenkelford en Roy van Dijk, met als adviseurs de hoofdtrainer en jeugd trainer. Genoemde Commissie heeft het afgelopen seizoen diverse gesprekken gehad m.b.t. de technische organisatie van de Vereniging. Nadat in eerste instantie Hans Vlietman tot hoofdtrainer was benoemd, werd in oktober 1988 de beslissing genomen genoemde trainer te vervangen door Henny Kottmann met als manager Pim v.d. Meent. Als oorzaak van deze vervanging, kan vermeld worden dat er een verschil van inzicht was inzake de technische begeleiding van A.F.C. 1. Aan het einde van het seizoen werden diverse gesprekken gevoerd met nieuwe trainers, waarvan u de namen inmiddels in de A.F.C.- Schakel heeft kunnen lezen.

Jaarverslagen | 1989 | | pagina 3