../7 B/2 junioren: leider Dhr. Pluim: De B/2 junioren, geplaagd door wat wisselingen van en naar B/l en B/3 junioren wisten in de competitie toch nog op de vierde plaats te eindigen. B/3 junioren: leider: Dhr. Perels: De B/3 junioren hebben met wat up en downs toch een leuk seizoen achter de rug en wisten in de laatste wedstrijd van Sloten van het kampioenschap af te houden. In de competitie zijn zijn op een 4e plaats geëindigd. B/4 junioren: leider Dhr. Roeg: De B/4 Junioren hebben zeer hoge ogen gegooid naar het kampioenschap. Zij zijn in de competitie geëindigd op een gedeelde eerste plaats. B/5 junioren: leider J.C. Een woord van hulde voor de B/5 junioren, die door hun vastberaden! heid en inzet, in de competitie zijn geëindigd op een zeer goede 6e plaats. D/4 junioren: leider: Dhr. Polak: In de competitie zijn de D/4 junioren op de laatste plaats geëindigd. Toernooien D/4 D.W.V. 5e plaats D/3 Zeeburgia 5e plaats E/l junioren: leiders: Dhr. Peters en Sandberg: Hebben in het seizoen 1985/1986 deelgenomen aan de van Wagtendonk competitie. Na de winterstop kwam het elftal wat moeizaam op gang, maar de trainer Patric Bakker heeft, na enkele wedstrijden, de E/l toch weer op het goede spoor gekregen, wat resulteerde tot deelname aan de kruisfinales. De wedstrijd tegen het kombinatie-^| elftal eindigde in een gelijk spel, toen verlengen en om het "feest compleet te maken: penalties nemen. Met één doelpunt verschil was A.F.C, de gelukkige ploeg. Zij plaat sen zich hierdoor voor een finale tegen de E/l junioren van Ajax. Deze finale hebben zij met 3-0 verloren, maar kunnen terugzien op een goede wedstrijd, want met 3-0 verliezen van Ajax is beslist een goed resultaat. Onze E/l junioren zijn er ook dit seizoen in geslaagd de K.N.V.B. beker Zuid/West te winnen door in de finale Sloterdijk E/l te ver slaan Toernooien Xerxes (Rotterdam) 3e plaats D.W.S. 6e plaats Zeeburgia 2e plaats in poule Een prima seizoen voor onze E/l junioren. 8/..

Jaarverslagen | 1986 | | pagina 9