../9 Op verzoek van de secretaris heeft voorzitter zaalvoetbalcommissie Bert Witteveen het volgende korte jaarverslag opgesteld: De balans na 1 jaar zaalvoetbal onder de naam A.F.C, brengt ons het volgende: Het "Oude Goed Genoeg" heeft met 3 senioren teams in de competitie gespeeld Het Ie team draait momenteel zeer goed in de Ie klasse mee en wil proberen volgend jaar weer terug te komen in de Hoofdklasse. Een goed streven onder leiding van Theo Husers. Het 2e en 3e team speelden onder de maat, veelal door een moei lijke opkomst en gemis aan versterking. En wordt overwogen om beide teams samen te voegen. De jeugd daarentegen doet het onder leiding van Hans Coorengel en Ger Smit uitstekend. Grote animo en goede resultaten. 7 teams 2B en 5C - speelden dit jaar. Volgend seizoen wil men ook met een A-team starten. Daar veldvoetbal blijft prevaleren, wordt gedacht om de jeugd trainers te betrekken en zeggenschap te geven bij de opstellingen^ zodat het jeugdzaalvoetbal echte vormen gaat aannemen. Aan de leden van deze commissie ook de dank gebracht voor de ver richtte arbeid. COMMISSIE PERS PUBLICITEIT: Deze commissie werd gevormd door de Heren Gerard Trebert, Lex Rimini en Jan Steensma en later aangevuld met Arnold Bos als radiofunc tionaris, terwijl de commissie onder voorzitterschap stond van Kees Gehring, vice-voorzitter van het bestuur. Diverse nieuwe plannen werden uitgedacht en kregen gestalte, waarbij wij als eerste willen noemen het zgn. profilatie-rapportdat door Kees Gehring in samen werking met Gerard Trebert werd opgesteld. Met dit rapport werd de basis gelegd voor een vorm van sof t-sponsering via een aantal AFC-vriendelijke bedrijven. Op verzoek van de secretaris heeft Gerard Trebert de werkzaamheden als volgt gekenschetst: 1) de wekelijkse, later veertiendaagse vergaderingen onder de be^ zielende en inspirerende leiding van vice-voorzitter Kees Gehring met schriftelijke rapportage <#an het bestuur; 2) de redaktie van de Schakel onder verantwoordelijkheid van Jan Steensma 3) de uitgave van de tweede editie van de persmap met Gerard Trebert als eindredakteur 4) de samenstelling van het programmablad "Welkom bij AFC thuis" bij alle thuiswedstrijden van het eerste elftal, waarvoor inten sieve medewerking werd verleend door Ben Slaap en de dames Loes Stallman, Letje Boskamp en Henny Somers, die met veel enthousiasme de verkoop van de boekjes hebben uitgevoerd, hetgeen resulteerde in een afdracht aan de penningmeester van een bedrag van ca 5.000.-; 5) de samenstelling van een zogenaamd profilatie-rapportwaarmee de basis is gelegd voor een vorm van sof t-sponsering via een groep van AFC-vriendelijke bedrijven; 10/.

Jaarverslagen | 1986 | | pagina 11