Algemene Ledenvergadering. De Algemene Ledenvergadering werd gehouden op dinsdag 26 juni 1984 in aanwezigheid van 62 personen. Door voorzitter Jan van Dijk werd aandacht ge \raagd voor een twee tal belangrijke feiten, t.w. de teruggang van het aantal leden en het teruglopen van de inkomsten van de Toto/Lotto. Vervolgens werden de kampioenen t.w. AFC senioren 5 en 10, alsmede junioren C 5 gehuldigd. Nadat de jaarverslagen van de sekretaris en de penningmeester zijn goedgekeurd worden bestuur en commissies ter verkiezing gesteld. Het bestuur zal worden aangevuld met Johan de Bie als sekretaris, terwijl oud-sekretaris Fred van Soomeren nog een jaar als commissaris in het AFC-bestuur zal medewerken. Tezamen met voorzitter Jan van Dijk zal hij dan op de jaarvergadering van 1985 na de viering van het 90jarig jubileum afscheid nemen van het bestuur. Vermelding verdient het aantal dienstjaren: Jan van Dijk 25 jaren en Fred van Soomeren 24 jaren. De Elftalcommissie A wordt herkozen met de leden Sal van Gelder, Bert Overdiek en Karel Baarschers, terwijl de Elftalcommissie B zal bestaan uit de leden Hans de Wijs, Peter Roosenschoon, Albert van Raalte, Rik de Boer en Hans Elias. In de Elftalcommissie C wordt gekozen Wouter Amesz, die tezamen met Roy van Dijk en Ron Böhne het zaterdaggebeuren zal behandelen. In de jeugdcommissie vind ook een muta tie plaats. Sekretaris Martin Duinker wordt opgevolgd door Gerard Mulder, zodat de jeugdcommissie naast de nieuwe sekretaris zal bestaan uit Dick v.d.Klaauw, Jan Benoni Dick Gallenkamp, Cees Jochems, Ruud v.d.Ruit en Hans van Zweden. Het voorstel van het bestuur om de Enquêtecommissie te laten bestaan uut drie leden van het bestuur wordt door de Algemene Ledenvergadering aanvaard. De Kascommissie wordt geformeerd uit de leden Wim EndelFrans Haubrich en Peter Roosen schoon met als plaatsvervangende leden Otto van der Heul en Hans Mulder. De Perszaken zullen in 1984 behartigd worden door Hans de Bie, Gerard Trebert en Lex Rimini en de werkzaamheden van de Feestcommissie zullen worden gedaan door Tonny Dis selkoen, Jan Otsen en Paul Koster. Tenslotte een van de belangrijkste commissie in de AFC de Totocommissie: Peter Roosenschoon, Guido Kiemeney en Nicky Hekster zullen trachter ook in 1984/1985 wederom een fors bedrag voor de AFC binnen te krijgen. Op voorstel van Jaap Pluim zal een Veteranencommissie in het leven worden geroepen. Zoals ieder jaar is toch de Algemene Ledenvergadering weer een bijeenkomst waar het wel en wee van de AFC wordt behandeld. Op zo'n groot ledenaantal is de opkomst voor een dergelijke gebeuren toch minimaal. Het lijkt Uw sekretaris dan ook beter, dat bepaalde leden deze vergadering bezoeken, dan gedurende het voetbalseizoen aan de bar hun ziens wijze over de AFC aan borrel en bitterbal te ventileren. Zilveren Ploeg. De jaarlijkse bijeenkomst van de Zilveren Ploeg werd dit keer gehouden op vrijdag 2 november. Meer dan 100 leden gaven acte de presence op deze avond, welke onder leiding stond van de voorzitter van de Zilveren Ploeg, ons erelid de heer Dio Hermens. Op deze avond werd afscheid genomen van Rein Akkerman, die in een reeks van jaren als bedelmonnik zijn arbeid aan de Zilveren Ploeg had gegeven, doch nu door zijn komend voorzitterschap van de AFC met deze activiteiten moest eindigen. Henk Dorenbos, Wouter Amesz, Duco Ohm, Jan Hein Lans, Herman Fritsche, Karel Prior, Hans Loonstijn en Nico Leloux waren de nieuwe Zilveren Ploegers, die door voorzitter Dio Hermens werden geïnstalleerd. Steeds weer blijkt deze jaarlijkse happening van de leden, die 25 jaar of langer lid zijn, een succesvolle avond, waarop oude herinne ringen worden opgehaald. Dat aan het lidmaatschap van deze ploeg de 25 jaren-grens stringent wordt aangehouden is mijn inziens een juiste zaak. Het bestuur van de Zil veren Ploeg was samnegesteld uit Dio Hermens voorzitter, aangevuld met Rein Akkerman en Johan de Bie. Enquêtecommissie Werd in de afgelopen jaren een Enquêtecommissie gevormd door een aantal ouder AFCers, en dit dan in verenigingsjaren, op de Algemene Ledenvergadering van 1984 werd beslo ten, dat deze commissie zal worden waargenomen door 3 leden van het bestuur. Een van deze drie leden zal in ieder geval de 2e sekretaris zijn. Het huisbezoek, zoals dat in het verleden plaatsvond, zal worden afgeschaft en de candidaten zullen worden uit genodigd voor een kennismak ingsgesprek op A.F.C. Het Bestuur dacht met deze nieuwe procedure wat betreft het aannemen van nieuwe leden een oplossing te hebben gevonden, die meer voldoet aan de gewijzigde opstandigheden in de hedendaagse maatschappij

Jaarverslagen | 1985 | | pagina 4