Hierbij aansluitend bedankt de heer van Rijn de Toto/Lottocommissie voor hun inzet gedurende het afgelopen jaar. De heer P.Sandberg vraagt aan de heer van Rijn uitleg over de in het verslag vermelde recettes. De eerste penningmeester voldoet aan dit verzoek. De heer A.Bos stelt voor om bij thuiswedstrijden van het eerste elftal het programmablad "AFC-thuis" niet gratis te verstrekken, maar hiervoor een kleine vergoeding te vragen. De voorzitter is van mening, dat de bezoekers van onze thuiswedstrijden een goede service.moet worden geboden, en dat derhalve geen geld moet worden gevraagd voor het programmablad. Bovendien houden de inkomsten(advertenties) en uitgaven elkaar redelijk in evenwicht. -. De heer Geusebroek informeert hoe groot de kans is dat de nog niet bi nnen gekomen contributies alsnog geïnd zuilen gaan worden. De heer Slaap antwoordtdat hij hierover erg optimistisch is gestemd. 9.Verslag Kascommissie. De heren G.W.Endel, P.Roosenschoon en Joh.de Bie verklaren na onderzoek de boeken en bescheiden akkoord. Beide penningmeesters wordt décharche verleend. 9.Verkiezing van het bestuur. Het bestuur is thans alsvolgt samengesteld: voorzitter J.L.van Dijk secretaris A.van Soomeren penningmeester H.O.van Rijn vice-voorzitter R.Akkerman 2e secretaris G.A.van caspel 2e penningmeester J.L.Slaap comm.materiaal S.van Gelder comm.jeugdzaken D.L.v.d.Klaauw commissaris M.L.Koster commissaris H.A.de Wijs Allen stellen zich herkiesbaar. Het bestuur stelt candidaat voor de functie van secretaris de heer J.de Bie. Er zijn geen tegencandidaten gesteld en het voorstel om het bestuur in zijn nieuwe samenstelling het vetrouwen te geven, wordt bij acclamatie aangenomen.

Jaarverslagen | 1985 | | pagina 23