3.Ingekomen stukken. Bericht van verhindering werd ontvangen van d«. Wren 'I de Wijs,Endel, de 3ruin, Nooy, Jochems, R.van Dijk, G.van Nigtevegt, Somers, Glas, Didier, Kerker, T.van Broekhuizen, A.Reddering, Woudstra en F.Reddering. 4.Notulen Algemene Ledenvergadering van 23 juni 1933. Da notulen worden akkoord bevonden. De voorzitter bedankt de samen steller van deze notulen. 5.Bestuursmededelingen. De voorzitter geeft een globaal overzicht van de plannen, die zijn gemaakt voor de viering van het 90-jarig jubileum. Een deel van de jubileum aktiviteiten zal zich afspelen in januari 1935, een ander deel -toernooien en een ere-wedstrija- zal zich afspelen in april/mei 1985. In het achter ons liggende verenigingsjaar is de VSGG heropgericht. Het is de bedoeling dat AFC lid wordt van de VSGG. De voorzitter vraagt de vergadering akkoord te gaan met het lidmaatschap van de VSGG. De vergadering heeft geen bezwaar en gaat akkoord. 6Jaarverslag Ie secretaris. De Ie secretaris leest zijn 22 pagina's tellende jaarverslag voor. Een bezigheid die 55 minuten in beslag neemt. Halverwege vraagt de voorzitter de ledenvergadering om een ogenblik stilte in acht te nemen ter herdenking van degenen, die ons in het afgelopen jaar ontvielen. De voorzitter bedankt de Ie secretaris voor zijn laatste jaarverslag en de door hem het afgelopen jaar verrichte v/erzaamheden. 7.Jaarverslag Ie penningmeester. De Ie penningmeester presenteert zijn jaarverslag. Tevens leest hij een verslag voor, samengesteld door de heer P.Roosenschoon, betreffende de aktiviteiten van de Toto/Lottocommissie, in het afgelopen verenigingsjaar.

Jaarverslagen | 1985 | | pagina 22