- 10 LEDENBESTAND Per 1 september 1984 was ons ledenbestand als volgt samengesteld: 489 seniorleden, 340 jeugdleden en 292 ondersteunende leden, hetgeen een totaal aantal leden van 1121 oplevert. Vanuit diverse verenigingen in de regio Amsterdam horen wij berichten van het achteruitlopen van de ledenbestanden. Hoewel wij bij de A.F.C, nog een behoorlijk aantal leden hebben, dienen wij toch alert te zijn. Het afgelopen jaar gaf al een teruggang van het aantal jeugdteams te zien en als wij nu het aantal bedankjes beschouwen aan het einde van het seizoen 1984-1985 is waakzaamheid geboden. Het bestuur zal tezamen met de jeugdcommissie een plan moeten ontwikkelen, teneinde het aanmelden van nieuwe jeugdleden te enthou siasmeren. CLUBAVONDGEBEUREN Het clubavondgebeuren geeft al jarenlang hetzelfde beeld te zien. De elftalcommissie A in de bestuurskamer, de jeugdcommissie achter de plantenbak, de elftalcommissie B en het bestuur aan de tafeltjes, de kaarters op hun vaste stekjes, de overige com missieleden her er der verspreid en aan de bar een aantal trouwe cluavondbezoekers, die af te toe een praatje komen maken bij de bestuurs-en commissieleden. In het ver leden heeft er in de A.F.C, een clubavondcommissie gefunctioneerd, doch deze is inmidde1s opgeheven Dat het ondanks alles toch goed toeven is op Goed Genoeg blijkt uit de belangstelling bij de wekelijkse bijeenkomsten van de vriendenbiljartclub en bij de bridge-drives. TOTOCOMMISSIE. Wekelijks wordt er heel veel werk verzet door de leden van de Lotto- en Totocommissie, bestaande uit Peter Roosenschoon, Nicky Hekster en Guido Kiemeney. Ondanks dat vele werk loopt het toto-gebeuren aanmerkelijk terug. Dit is ook de landelijke tendens. Vele AFCers beseffeb niet, dat het voor de A.F.C, van belang is, dat U wekelijks mee doet aan het toto-gebeuren. Mogen wij nogmaals de aandacht van de leden hiervoor vragen. De heren van de Toto-commissie zijn gaarne bereid U te ontvangen. Aan genoemde heren van dank gezgd voor de door hen opgeleverde arbeid. DAMES-JAARDINER. Ook de dames vierden afgelopen januari in gepaste stijl het 90-jarig jubileum en ook dit keer wederom in het Crest Hotel. In verband met het jubileum hadden een groot aan tal dames zich gestoken in de kleding van 1895 hetgeen een leuk beeld gaf van de tijd, dat onze A.F.C, werd opgericht. Onder leiding en voorbereiding van de dames Henny So- mers, Janny Rimini, Mae van Rijn en vele anderen werd de avond een groot succes. Naar wij hebben vernkmen was het rondom het Crest Hotel erg gezellig. Kienavond Op Vrijdag 21 december 1984 werd wederom voorafgegaan door een éénpansmaaltijd de traditionele kienavond voor senioren gehouden. Marcel Koster, Ton Disselkoen en Edwin Geluk hadden het weer klaargespeeld een grandiose prijzentafel bij elkaar te krijgen. Genoemde leden met de diverse presentatoren stonden weer borg voor een ge weldige avond. Al jaren lang is de jaarlijkse Kienavond een vast evenement in de AFC-geschiedenis. Dat het zo moge blijven, al moet mij van het hart, dat het aantal introducees wel wat minder mag zijn. Nieuwj aarsdag In de vroege ochtenduren werden voor die leden, die al weer wakker waren of nog naar bed moesten vanwege de Oudejaarsavond de sixes verspeeld. Er waren weer verschillende teams samengesteld en naar ik heb vernomen werd met grote felheid gestreden. Nieuwj aarsshow Gewoontegetrouwj/aren er in de namiddag van de Ie januari 1985 weer vele AFCers naar Goed Genoeg getogen om aldaar hun Goed Genoeg-vrienden en vriendinnen al het beste te wensen voor 1985. Hierna werd genoten van een uitstekende Nieuwjaarsshow, die door vele AFCers onder leiding van Pim Adriaansz ten tonele werd gevoerd. Het getuigt van grote klasse dat ieder jaar toch weer -een wervelende show kan worden opgevoerd en dat door amateurs van onze eigen AFC. Het was de laatste show in een reeks van lange jaren, die onder leiding stond en geschreven werd door Pim Adriaansz. Voorzitter Jan van Dijk dankte na afloop de medewerkenden en speciaal Pim Adriaansz. Pim en zijn medewerkers onze welverdiende dank.

Jaarverslagen | 1985 | | pagina 11