7 De B-commissie verantwoordelijk voor het gebeuren rond de elf tallen 6 tot en met ik kan met tevredenheid op het afgelopen sei zoen terugzien. Het zesde elftal evenals het vijfde uitkomende in de reserve 2e klasse is lange tijd in de strijd gewikkeld geweest om de toppositie, maar moesten aan Het einde van de race genoegen nemen met een tweede plaats achter kampioen Sporting Zuid 5» Het zevende en achtste elftal werden in hun afdeling goede midden moters, terwijl het negende, onze Jong Senioren 1 puntHe achter bleven op kampioen Herenmarkt 3. Deze jongens scoorden er anders lustig op los, want in 20 wedstrijden troffen zij liefst 96 keer doel, echter niet genoeg om zich topscorers van de B-commissie te kunnen noemen. Deze eer komt toe aan Rik de Boer met zijn tiende elftal, dqt na 20 wedstrijden 112 doelpunten liet aan tekenen, waarmee zij met hun 3^ punten voor de tweede maal in successie beslag legden op het kampioenschap van hun afdeling en promoveerden naar de reserve 3e klasse. Ook dit keer lieten zij het kampioenschap vergezeld gaan van een origineel uitgevoerd kampioensnummer. Jongens van harte gefeliciteerd met dit schit terende resultaat. Dit kan jammer genoeg niet gezegd worden van het elfde dat in de onéerste regionen eindigde en in 22 wed strijden liefst 130 doelpunten om hun oren kregen. Het twaalfde elftal heeft een riistig seizoen achter zich, hetgeen je wel mag stellen wanneer je spelend met een gemiddelde van ongeveer 1 in de middenmoot eindigt. Het dertiende heeft een hele tijd op kop gestaan, maar na confrontatie met de sterkere teams werd het terecht naar een 3e plaats teruggewezen. Het veertiende elftal tenslotte heeft in hun afdeling geen potten kunnen breken en eindigde op de voorlaatste plaats. Heren van de B-commissie Hans de Wijs, Albert van Raalte, Peter Roosenschoon, Rik de Boer en Hans Elias bedankt voor het vele, vaak ondankbare werk voor A.F.C, verricht. Het is voor niet ge ringe mate aan hun werk te danken, dat vele vriendenteams zijn geformeerd, die ook naast hun partijtje voetbal veel plezier met elkaar beleven. Wat voor de B-commissie geldt gaat ook op voor de C-commissie, die het zatterdagvoetbal runned. Veel werk te vertalen in veel afschrijvingen niet zelden letterlijk te elfder ure, waardoor met kunst en vliegwerk de elftallen alsnog zoveel mogelijk ge completeerd moesfen worden. Dat het êén en ander zijn weerslag vindt in de resultaten laat zich raden.

Jaarverslagen | 1984 | | pagina 8