exemplaar van een uiterst fraai uitgevoerd jubileumboek aan erelid en oprichter van A.B.C., Adé Kleyn. Ter gelegenheid van dit jubileum werd Jan Steensma benoemd tot ere-voorzitter en de twins Johan en Hans de Bie tot erelid. Vanaf deze plaats nogmaals onze gelukwensen aan A.B.C, en aan de heren voor hun eervolle benoeming. A.C.C, achter de groene tafel vechtend voor het behoud van een cricketveld, kan op een bloeiwnd verenigingsleven bogen. De re sultaten van het eerste elftal zijn tot nu toe niet daverend gewwest. Wij hopen dat spoedig een algeheel herstel intreedt. De jongste telg van de Stichting, A.T.C, voer het eerste jaar onder voorzitterschap van Tim Timmerman heeft het competitie- gebeuren er al weer op zitten en kan zich gelukkig prijzen met twee kampioenen te weten zaterdag Heren 1 en het 1ste jongens team. Wij wensen alle zomersporters nog een aantal sportieve en hopelijk zonnige maanden toe. Onder redacteurschap van een vermoeide, maar nog steeds bereid willige Karel Brand verscheen de Schakel in het afgelopen ver enigingsjaar 21 maal. Zijn vele smeekbeden om meer kopy en foto*s om de Schakel een extra dimensie te geverihebben nog niet tot het gewenste resultaat gelied. Hij is van mening, dat vernieuwing c.q. versterking dringend gewenst is, een mening die ik ten volle onderschrijf, zeker met ons 90-jarig bestaan in het vooruit zicht. Karel bedankt voor het werk ten behoeve van de Schakel verricht. In mijn dank betrek ik ook zijn vaste medewerkeKrs Marcel Koster voor de acquisitie van de advertenties, Otto van Rijn voor de administratie hiervan. Een speciaal woord van hulde aan Jo Bonnet, die al 10 jaar op consciëntieuse wijze de adres sering verzorgde. Dank aan de adverteerders, die het mede moge lijk maken, dat de Schakel in deze uitvoering kan verschijnen, een verschijning waaraan uitgeverij De Kam de laatste vakkundige hand legt. Door de poststaking is de Schakel vorig jaar éénmaal niet kunnen verschijnen. xn dit verband wil ik vanaf deze plaats nog een bijzonder compliment maken aan alle elftaicommissies die dit gemis op een voortreffelijke wijze hebben opgevangen. Wat zou het terrein en kleedkamer gebeuren zonder Leo Bartens zijn Al k jaar een bekend gezicht rond de velden en ook dit jaar had hij zijn zaken prima voor elkaar. Tenslotte een woord van dank aan consul Treytel en aan de Dienst voer de Sport voor de verzorging van de velden.

Jaarverslagen | 1984 | | pagina 22