1} prijzentafel bij elkaar te schooien. Zij met de presentatoren stonden weer borg voor een uiterst gezellige en fijne avond, We schrijven al weer 1 januari 1984, In de vroege ochtenduren werden de sixes verspeeld, 10 teams speelden hun partijtje, uiteindelijk toonde het team van Lloyd Headly zich de sterkste, In de namiddag zorgde een massale opkomst voor een gezellige sfeer, Eén grote familie wenste elkaar het beste toe voor het nieuwe jaar, waarna genoten werd van een uitstekende nieuwjaars- show, die onder de titel "We gaan er voor ten tonele werd ge voerd. Ieder jaar weer zo'n spectakel op te voeren blijft een prestatie van grote klasse en eist een enorme inspanning voor allei die hieraan hun steentje bijdragen, Pim en zijn medewerkers onze welverdiende dankl 18 januari 1984 - A.F.C, 89 jaar. Na een paar geanimeerde borrel uurtjes kon tafelpraeses Ton Glas 116 man verwelkomen aan de feestelijk gedekte tafels, waaronder onze gast Hans Muller als vertegenwoordiger van onze softsponsor Cruyff-Sport, Dit jaar werd de Nobelprijs toegekend aan Mannes Kinsbergen als blijk van onze waardering voor het feit, dat hij elke zondag als scheidsrechter fungeert bij één of meer jeugdelftallen. Door een gebrek aan bondsscheidsrechters zijn er voor de lagere se nioren en junioren elftallen geen fluitisten beschikbaar. Wij zijn verplicht bij dergelijke wedstrijden zelf voor een scheids rechter zorg te dragen. Mensen die deze taak week-in, weéc-uit willen vervullen zijn met een lampje te zoeken. Vandaar onze bewondering en waardering voor Mannes, Maar er was een moeilijkheid. Mannes kon niet aanwezig zijn op het jaardiner. Langs slinkse wegen kwamen wij aan de weet, dat hij om vier uur van Schiphol naar Helsinki vertrok. Geen nood, een bestuursdelegatie - in vol ornaat - toog naar de luchthaven en overhandigde een verbouwereerde Mannes zijn welverdiende prijs. De aangetrouwde onder leiding van tafelpresid&nte Henny Somers vierden voor de 11e maal in successie onze 89ste verjaardag in het Cresthotel. Naar horen zeggen was het ook daar bar gezellig. Op k mei vond in aanwezigheid van een aantal belangstellenden door de voorzitters van A.F.U., A.B.C. A.C.C, en A.T.C, de krans- legging bij ons monument plaats. De perscommissie is dit seizoen erg actief geweest, In hun doel stellingen, het stimuleren van de publiciteit rond het eerste elftal en van de contacten met de pers zijn zij goed geslaagd.

Jaarverslagen | 1984 | | pagina 19