Teneinde een ieder van een welverdiende vakantie te laten ge nieten vindt de Algemene Ledenvergadering al vele jaren plaats tegen het einde van juni, het bestuur slechts een korte tijds ruimte latend de verslaggeving over het afgelopen seizoen en de beleidslijnen voor het komende verenigingsjaar vast te leggen. Het is dan ook teleurstellend dat de opkomst ieder jaar weer bij zonder tegenvalt. Zo ook op 23 juni 1983. Slechts 56 leden waren aanwezig toen de voorzitter in zijn openingswoord het verenigings leven in vogelvlucht de revue liet passeren om niet te veel gras voor de voeten van sekretaris en penningmeester weg te maaien. De huldiging van de kampioenen is altijd weer een uiterst pret tige bezigheid voor onze voorzitter. Dit jaar werden de kampioens diploma's overhandigd aan de vertegenwoordigers van A.F.C. 8, A.F.C. 10 en Zaterdag 1. Hoewel de K.N.V.B. - Afdeling Amsterdam bij de Jong Junioren geen kampioenen kent, had het bestuur gemeend de D-l junioren toch te moeten huldigen voor hun eerste plaats in de voorjaarscompetitie en als winnaars van de K.N.V.B.-beker afdeling Amsterdam, district Zuid/West. Aangekondigd door hun leiders Rein Akkerman jr. en Ron van Doesburg ontvingen zij een herinnering aan een succesvol seizoen. Bij het punt bestuursmededelingen bracht de voorzitter het 90- jarig bestaan onder de aandacht van de aanwezigen en gaf een kleine opsomming van de ideeën die bij het bestuur leefden om- treait de viering van dit lustrum. Hoewel het gebruikelijk was de leden, die 50 jaar lid van onze vereniging zijn tijdens de jaarvergadering te huldigen werd be sloten dit thans te doen plaatsvinden tijdens de bijeenkomst van de Zilveren Ploeg. Na het jaarverslag van Uw sekretaris was het de beurt aah Otto van Rijn verslag te doen van het financië^le verloop over het afgelopen seizoen. Dankzij een zuinig belied kon het seizoen met een voordelig exploitatiesaldo van 1.446,38 worden afgesloten. Hij tekende hierbij aan, dat het innen van de contributies en donaties wel veel inspanning had gekost. Vervolgens geeft de voorzitter bij het punt verkiezing van het bestuur enige toelichting. Zoals reeds bij vorige gelegenheden naar voren gebracht hebben de leden van het dagelijks bestuur te kennen gegeven hun taak aan andere over te dragen. Teneinde êén en ander gladjes te laten verlopen is een afvlosLngsregeling getroffen waarbij in 3 jaar achtereenvolgens sekretaris, voor zitter en penningmeester hujj funktie zullen neerleggen. Vandaar dat het bestuur wordt uitgebreid met Rein Akkerman, die als vice-voorzitter zal worden ingewerkt om over 2 jaar de voor zitter op te volgen.

Jaarverslagen | 1984 | | pagina 14