JAARVERSLAG VAN DE AMSTERDAKSCHE FOOTBALL CLÜBi 1982 - 1985. Mijne Heren Het is deze keer voor de elfde maal, dat ik U een jaarverslag mag presenteren, waarin het wel en wee van onze vereniging is vastgelegd. Het maken van zo'n verslag vraagt wel enige voorbereiding, op zich zelf een interessante bezigheid. Aan de hand van dagboek en Schakels zie je het gehele verenigingsjaar weer aan je voorbij trekken en als je dan de punten genoteerd hebt, die persé in het verslag vermeld moeten worden, merk je weer eens hoeveel er ge beurt in een korte tijdsspanne van één jaar in ons amateurvoetbal wereldje. Invoering van shirtreclame, promotie- en degradatie regeling tussen het amateur- en betaald voetbal, nieuwe FIFA spelregel voor doelverdediger-,, perikelen rond het Olympisch XI om er maar enkele te noemen. Als we nog eens terugkijken naar het afgelopen/seizoen dan mag A.F.C, sportief gezien best tevreden zijn. De doorgevoerde ver jonging van het eerste elftal mag geslaagd heten, kampioenschap pen van het 8ste, 10de en Zaterdag 1 elftal en successen voor onze Dl junioren. Laat ik thans overgaan U een overzicht te geven van de verrich tingen van het groot aantal elftallen, dat A.F.C, het afgelopen seizoen op de been bracht. Ja, het was bij de eerste trainingen van de A-selectie wel even wennen. Bekende gezichten van enkele oer-A.F.Cersdie jaren lang de ruggegraat van het eerste vormden, waren verdwenen. Kees Gehring, Bas Rachman, Edwin Geluk en Theo Husers achtten de tijd gekomen om een punt te zetten achter hun voetbalcarrière op hoog niveau. Kees, Bas en Edwin gingen een balletje trappen op Zaterdag, terwijl Theo in de loop van het seizoen een belang rijke steunpilaar werd voor he.t derde en vierde elftal. Jongens, namens geheel A.F.C, hartelijk dank voor de vele jaren, dat jul- Op lie A.F.C, op het hoogste niveau een uitstekende wijze hebben gediend. Een misschien wat verouderd woord "dienen", maar staat er niet in ons clublied geschreven "Wij allen dienen onze club r eH C als plichtsgetrouwe mannen", een regel die(zeker opgaat! voor Kee: Gehring, voorzitter van A.T.C, en volgend jaar leider van ons eerste elftal, Bas Rachman, de heelmeester van ons medisch team en Edwin Geluk, thans nog slechts penningmeester van A.T.C. maar die zeker in de toekomst voor A.F.C, belangrijk werk kan gaan verrichten. Wij beschouwen het bestuurswerk in A.T.C, em

Jaarverslagen | 1983 | | pagina 2