20 Buiten zijn dagelijkse werk, zorgde hij in de weekends ervoor, dat de scheidsrechters verzorgd werden, de kleedkamers er onbe rispelijk uitzagen, de ballen klaar lagen, de thee in de rust geschonken kon worden, kortom voor alles wat er bij de wedstrijden moest gebeuren. Jammer, dat de uitbreiding van het aantal kleed kamers gezien de hoge kosten hieraan verbonden op korte termijn niet te verwezenlijken is. Tenslotte een woord van dank aan consul de heer Trytel en aan de Dienst voor de Sport voor de verzorging van de velden. Het trainersbestand krijgt voer het komende seizoen versterking in de persoon van oud eerste elftal speler Hans Rodenburg, die de geselecteerde C-junioren onder zijn hoede neemt. De trainers staf voor de jeugd zal verder bestaan uit Wim van West, René Stefels, Verhagen en Dick Bakker. Wij wensen hen bij de opleiding van onze jeugd veel succes toe. De trainingen van de K.N.V.B.-selecties zullen verzorgd worden door Doby Peters. Na twee jaar in de onderste regionen te hebben verkeerd, is hij er het afgelopen jaar met succes in geslaagd een verjonging door te voeren en een goede klassering te bewerkstel ligen. Wij hopen dat hij met het huidige spelersmateriaal in staat zal zijn de prestaties van onze vlaggedragers verder op te voeren tot meerdere glorie van A.F.C. Hiermede ben ik aan het einde gekomen van mijn algemeen overzicht over het verenigingsjaar I982-83. In onze statuten om precies te zijn in artikel 15, lid 3b is voorgeschreven, dat de sekretaris bij het einde van elk vereni- ginsjaar verslag dient te geven van hetgeen in dat jaar is voor gevallen. Ik meen te mogen aannemen, dat U na het aanhoren van het verslag van oordeel zult zijn, dat in rui; e mate aan deze reglementaire bepaling is voldaan. Toch is de mogelijk'niet uitgesloten, dat bepaalde personen en/of feiten niet die aandacht hebben gekregen, die ze hadden verdiend. Mocht dat volgens U wel eens het geval zijn geweest, dan bied ik hiervoor bij voorbaat mijn verontschuldigingen aan. Ik wens ieder een plezierige vakantie toe en hoop dat ieder ge zond en gesterkt het komende seizoen met frisse moed aan de slag gaat. Dan blijven wij een toonaangevende vereniging, niet alleen in Amsterdam, maar in de hele vaderlandse amateurvoetbalwereld.

Jaarverslagen | 1983 | | pagina 21