Op de jaarvergadering werd voorzitter Max de Bruin uitgebreid gehuldigd ter gelegenheid van zijn 25-jarig bestuurslidmaatschap en werd een fraai boekwerk gepresenteerd ter gelegenheid van het feit, dat 50 jaar geleden de eerste Pitch het levenslicht zag. A.B.C, ligt met haar teams belangrijk achter op het wedstrijd- programma als gevolg van de afgelastingen door het slechte weer en ziet met de vakantie in het vooruitzicht de toekomst wat dat betreft nogal somber tegemoet. Zij gaan echter enthousiast door, want volgend jaar om precies te zijn op 22 mei 1984 besta A.B.C. 50 jaar. Met de voorbereiding van deze jubileumviering is inmiddels reeds een aanvang gemaakt. Wij wensen hen daarbij alle succes toe. Wij hopen dat alle zomersporters nog een paar maanden onder zonni ge omstandigheden hun geliefde sport mogen bedrijven. Ons archief bijgehouden door Hans Rooze, aangevuld met een uit gebreide A,F.C.-dokumentatie onder beheer van Jaap van Nek, heeft een uitbreiding ondergaan. George Wijnand heeft een groot aantal jaargangen ingebonden Schakels vanaf 1922 met een bijbehorende kast ter beschikking van de vereniging gesteld. De kast heeft een plaatsje gevonden in de bestuurskamer, zodat de leden, die iets over het recent of ver verleden willen weten hier terecht kunnen. De Schakel verscheen in het afgelopen verenigingsjaar 23 maal. De twee wekelijkse uitgave, hetgeen een belangrijke bezuiniging voor onze penningmeester betekent, wordt thans algemeen geac cepteerd. Karel Brand, al weer 5 jaar redakteur of zoals hij zich zelf noemt "hoofdgarnour" is bij zijn 1ste lustruèi bepaald niet in een feeststemming. Ondanks zijn herhaalde smeekbeden, bleef hij verstoken van de door hem zo begeerde copij en foto materiaal. Het bestuur zal in de komende maanden in overleg met Karel nagaan hoe hierin verbetering kan worden gebracht. Karel en zijn vaste medewerkers bedankt voor de krachten aan A.F.C, gewijd. Mijn dank gaat ook uit naar de werkers in de schaduw, Marcel Koster, als advertentie acquisiteur, Otto van Rijn, die de administratie van de advertenties verzorgde en Jo Bonnet, die de adressering voor haar rekening nam. Tenslotte onze dank aan uitgeverij De Ram voer de ook thans weer prettige samenwerking en last but not least aan de adverteerders, die wij voor hun steun zeer erkentelijk zijn. Over werkzaamheden van Leo Bartens,die al voor het derde jaar het terrein en kleedkamergebeuren beheert, zijn wij uiterst content

Jaarverslagen | 1983 | | pagina 20