De dames vierden alweer voor de 10de maal in successie onze ver jaardag op hun eigen wijze in het Crest hotel. Zelfs de pers was aanwezig om de jubilerende dames op de foto vast te leggen. De bijzonder nare tekst, die bij deze foto werd gepubliceerd bleek getuige het weerwoord van Henny Somers in de Schakel, ontsproten te zijn uit de fantasie van één of andere journalist. Op k mei Tirerd in aaweijTügheid van een 25-tal belangstellenden door de voorzitters van A.F.C,, A.B.C., A.C.C, en A.T.C, een krans gelegd bij ons munument De P&PCdie vorig seizoen borg stond voor een geslaagd feest heeft het dit jaar wat rustiger aangedaan. Zij stonden paraat voor de taken, die onder hun competentie vallen. Zij organiseerde de kienavond en de sixes, terwijl Lex Rimini weer op velerlei gebied zijn grafische bijdrage leverde. Ook waren zij verantwoordelijk voor de uitgave van het programmablad "Welkom bij A.F.C, thuis". De actie wedstrijdballen voor het eerste elftal werkt meer dan voortreffelijk. Ook dit jaar weer voldoende gegadigdeftdie de penningmeester een helpende hand hebben toegestoken om de post materiaal te drukken. Vanaf deze plaats onze hartelijke dank aan de gulle gevers. In mijn dank wil ik ook de schenkers van ballen voor de jeugd betrekken en zij, die waar nodig de vereniging steu nen. Nog ruim 18 maanden, dan is het zover, dan bestaat A.F.C. 90 jaar. De P&PC heeft inmiddels enige richtlijnen van het bestuur ont vangen om een programma voor te bereiden, dat het bereiken van deze mijlpaal een extra feestelijk tintje moet geven. Tot de commissie zou ik willen zeggen hartelijk voor Uw werzaamheden en succes met de voorbereiding van ons 90-jarig bestaan. Dat De A.F.C.-ers naast het voetbalgebeuren graag in eikaars gezelschap verkeren blijkt duidelijk uit een aantal nevenaktivi- teiten, zoals de wekelijkse bijeenkomsten van de vrienden biljart club, het stierendiner en last but not least de bridge cursus en bridge drives. Fijne avonden met mensen die hun hersens pij nigen teneinde contracten te halen dan wel de tegenpartij down te spelen. Het geheel staat al vele jaren onder de bezielende lei ding van Jan Pelsma, die kennelijk zelf niet down. te krijgen is. De leden van de Lotto- en T0tocommissie de heren Roosenschoon, Hekster en Kiemeney hebben het afgelopen seizoen weer bergen werk verzet. Ondanks het feit, dat het resultaat van vorig jaar niet kon worden gehaald, verrichtten zij onverdroten week-in, week-uit hun werk. De wetenschap, dat elk formulier geld voor de club op., bracht zal hier niet vreemd aan gewerest zijn. Voor A.F.C. ±s hun inspanning een lot uit de loterij. Waagt U ook eens een kans je?

Jaarverslagen | 1983 | | pagina 18