voor een overvolle prijzentafel gezorgd. Wij weten dat er heel wat afgeschooid moet worden om een dergelijke tafel te presenteren maar het eindresultaat mocht gezien worden. Ziji, met medewer king van Jack van Gelder en Hans Geuzebroek zorgden weer voor een fijne, sfeervolle A.FC#_avond, Dank aan de schenkers van de prijzen, organisatoren en presenta toren van dit evenement. Na een jaar onderbreking konden op 1 januari ele sixes weer wor den verspeeld. 10 teams streden fanatiek, maar fair om de hoogste eer,die te beurt viel aan het team van Kees Gehring, de Vuurpijlen. In de namiddag hadden zeer velen de weg naar Goed Genoeg gevonden om de beste wensen uit te wisselen en getuige te zijn van de Nieuwjaarsshow "We gaan er wat van maken". Het werd een uitste kende voorstelling met bijzonder aardige liedjes en leuke vondsten. Eén van die vondsten stond echter niet in het draaiboek van Pim Adriaansz, namelijk den inlas van een door Tom Somers geschreven liedje ter gelegenheid van Pim's vijftiende opvoering» Al met al was het een fijne, erg gezellige middag, waarop Eim en zijn mede werkers ons hebben vergast. Het ovationele applaus was dan ook meer dan terecht. Nog lange tijd bleven vele A.F.C.-ers hangen om met een hap en een snap de eerste dag van het nieuwe jaar af te sluiten. 18 januari - A.F.C. 88 jaar. Als van ouds groeide vanaf half zes het aantal leden aan de borreltafel en aan de bar, groeide ook de sfeer, was er gezelligheid, zodat bij het sein "aan tafel" de stemming opperbest was. Tafelpreases Ton Glas kon meer dan 100 man verwelkomen aan het jaardiner, waaronder onze gasten de heer Lusink van Society Sport, die in samenwerking met Puma als soft- sponsors de kleding van onze eerste elftal verzorgt en de heren v.d. Glas en Te Pas (de heer Pach was ook uitgenodigd, doch helaas verhinderd) als blijk van onze waardering voor het uiterst belang rijke werk, dat zij voor A.F.C, doen, n.1. de verzorging van de training op de woeisdagmiddagen voor onze jongste junioren. De Nobelprijs werd dit jaar toegekend aan Rik Ridderikhofeen welverdiende onderscheiding voor de man die op velerlei gebied enorm veel werk voor A.F.C, heeft verzet. Verder werden Dio Her mens en Ab van Raalte, beide niet aanwezig op de jaarvergadering, bij deze gelegenheid door de voorzitter voor het voetlicht/gehaald. Dio werd het ridderkruis opgespeld, terwijl Ab ter gelegenheid van zijn afscheid als lid van de Toto-commissie een cadeau kreeg aangeboden als dank voor het vele werk in de loop der jaren wor A.F.C, verricht.

Jaarverslagen | 1983 | | pagina 17