/o De jeugdcommissie bracht het afgelopen seizoen 27 elftallen in het veld te weten 5 A-junioren, 5 B-junioren, 6 C-junioren, 7 D-junioren en 4 E-junioren, terwijl bovendien nog k F-junioren teams aan de competitie deelnamen. Ondaiss een intensieve voorbereiding en goede resultaten in de oefenwedstrijden wisten de Al junioren niet door te dringen tot de interregionale jeugdcompetitieNa de overwinningen op N.F.C. (2-1) en S.D.W. (5-1), hadden zij aan een gelijk spel tegen R.K.A.V I.C. voldoende om zich te plaatsen. In deze wedstrijd werden onze jongens na een 1-0 voorsprong door R.K.A.V.I.^. volkomen onder de voet gelopen. Resultaat een 6-2 nederlaag. In het eerste gedeelte van de competitie in de jeugdklasse eindig de de Al na 9 wedstrijden als 3e, goed voor een plaats in de hoog ste afdeling van de jeugdklasse. In deze afdeling hebben zij lange tijd aan de kop meegedraaid, maar moesten uiteindelijk met een 3e plaats met 21 punten uit 16 wedstrijden genoegen nemen. De A2 junioren zijn het gehele seizoen in felle strijd gewikkeld geweest met D.C.G. 2 om de toppositie, een strijd, die op de laatste competitiedag in het voordeel van D.C.G. beslist werd. Niettemin een fraaie tweede plaats met 29 punten uit 18 wedstrij den, 1 punt achter de kampioen, maar met ruime voorsprong op de rest van het veld. De A3 eindigde als goede derde, de Ak moest met een plaatsje in de lagere regionen tevreden stellen, terwijl de A5 zich een goede middenmoter kan noemen. Bij de B-junioren zijn geen belangrijke uitschieters te noteren. De BI eindigde met 19 punten uit 22 wedstrijden op een zevende plaats, echter 10 en meer punten verwijderd van clubs als Ajax, DWSDWV en Blauw witclubs waarmee wij eigenlijk min of meer gelijke treds behoren te houden. Het beste resultaat boekte nog de B2 met een ke plaats. De B3B4 en B5 finishten met een ge middelde van ongeveer 1 in de middenmoot. De resultaten van cie C-junioren waren zeer behoorlijk, al moet van de Cl hetzelfde gezegd worden als van de BI. Zij eindigde op een 8ste plaats op grote afstand van Ajax, DWS en Blauw Wit. De C-2 bezet een gedeelde eerste plaats, maar dankzij een beter doelsaldo werd Rivalen de kampioen. Hierbij moet wel opgemerkt worden, dat er aan de enige nederlaag die zij leden tegen Gold Star, naar ik mij heb laten vertellen een luchtje zat. De C6 behaalde een uitstekende tweede plaats, de C-3 reiktetbt een 4de plek, terwijl de C5 troosteloos onderaan eiidigde. Rest mij nog de C4. Aan de kop van de ranglijst, maar geen kam pioen, daar in hun afdeling, als enige in de gehele A.V.B., de competitie niet werd uitgespeeld. Bijzonder sneu voor onze jongens

Jaarverslagen | 1983 | | pagina 11