8 Zoals elk jaar het geval is werden er ook nu weer A.F.C.-ers uit genodigd voor training en het spelen van selectiewedstrijden voor vertegenwoordigende elftallen. Ik noem U: Hans Bergsma en Cees Thomas voor het districtselftal West I, Tycho Sulsters voor de wedstrijd van het nederlands amateurelftal tegen een voorlopig schaduwe3-ftal Voor selectiewedstrijden voor het Amsterdams jeugdelftal ter voor bereiding van het Internationaal Vi er stedentoarnooi werden uitgenodigd v.d. Meent, Kiks, Lausberg, Bakker en van Zweeden. Uiteindelijk mocht Dimitri Kiks zijn koffer pakken voor Wenen, waar Amsterdam beslag legde op de eerste plaats. Verder werd Holthaus uitgenodigd voor het spelen van selectie wedstrijden voor het Amsterdams Jeugdelftal A-junioren, Keizer, Klein en Kangedijk voor het Amsterdams Jeugdelftal 13/l4-röarigen en tenslotte voor het Jeugdplan Nederland 1983/83 Bakker, van Zweeden, Langedijk en ^itsing. Ter voorbereiding van de competitie speelde het eerste elftal een h aantal oefenwedstrijden t.w. uit tegen Bloemendaal (0-5) en Spakente burg (0-3) en thuis tegen Huizen (4-4), Jong Ajax (2-7) en K.HFC (5-1) en nam deel aan de toernooien van D.C.G. en Alphen. Bovendien maakte het eerste een geslaagde trip naar Limburg, waar met 5-3 van Almania werd gewonnen en de wedstrijd tegen S.V.M, in een 2-2 gelijk spel eindigde. Als afsluiting van het oefenprogramma speelde zij met 3-3- gelijk in de jubileumwedstrijd tegen Alkmaarse Boys. Tenslotte speelde het eerste of beter gezegd een combinatie op paaszateedag de bekerwedstrijd tegen D.J.K., die na een eindstand van 1-1 na strafschoppen werd verloren. De jeugdcommissie bracht 30 elftallen in het veld te vreten 5 A- junioren, 5-B junioren, 7 C-junioren, 7 D-junioren, 6 E-junioren, terwijl bovendien nog 3 F-junioren teams aan de competitie deel namen. De Al junioren, die ook dit jaar er niet in slaagden door te dringen tot de interregionale jeugdcompetitiekunnen niettemin op een uit stellend seizoen terugzien. De opzet van de competitie was ditmaal anders geregeld dan gewoon lijk. De jeugdklasse was ingedeeld in twee afdelingen van 10 clubs, die een halve competitie afwerkten, waarna een herindeling van de nummers 1 tot en met 5 uit iedere afdeling plaats vond, waarbij de gespeelde wedstrijden uit de voorcompetitie gehandhaafd bleven. Onze A-junioren, die zich plaatsten voor de hoogste afdeling, bezet* ten in de eindrangschikking een fraaie tweede plaats met 1 punt achterstand op Ajax 2. De A2 en A3 junioren deden het behoorlijk en legden beiden op een vierde plaats beslag. De A-k en de A-5 deden het daarentegen

Jaarverslagen | 1982 | | pagina 9