2 - gemist, dan vraag je om moeilijkheden. Maat wat dan te zeggen van enkele sleutelwedstrijd zoals tegen Zeeburgia en R.V.U. uit, dxe verdiend werden verloren? Zo kunnen wij blijven filosoferen. Voet bal blijft een raar spelletje. Thans laat ik de wedstrijden chronologisch de revue passeren, Na de openingswedstrijd tegen De Musschen uit, die met 1-0 werd gewonnen en een 3-3 gelijkspel tegen Unitas thuis, moesten wij in Delft met 3-1 het onderspit delven tegen D.H.C, Vervolgens werden de thuiswedstrijd tegen V.U.C, en de bekerwedstrijd tegen D.J.K. afgelast. Uit de volgende 5 wedstrijden werden k punten gehaald te weten twee gelijke spelen tegen Elinkwijk uit en tegen R.C.H, thuis, beide 1-1, een nederlaag van 2-1 in de thuiswedstrijd tegen V.U.C, gevolgd weSérom 2 gelijke spelen namelijk tegen Xerxes uit en Hilversum thuis, beide met een dubbelblanke stand. Na acht wedstrijden hadden onze vlaggedragers 7 punten verzameld en een acceptabele plaats was hun deel, Hoe snel een dergelijke situatie zich kan wijzigen, bleek na de spectaculaire derby tegen D.W.V, uit, die met 3-2 werd verloren. De staartploegen rosaerden zich danigmet als resultaat, dat wij ons, wat betrefi verliespunten direct in de gevarenzone bevonden. Na een aantal afgelastingen en de winterstop volgde na 2 maanden de thuiswedstrijd tegen E.D.0., een uiterst belangrijke wedstrijd, want bij winst zouden wij wat opgeluchter adem kunnen halen. De wedstrijd ging echter met 2-1 verloren en wij zaten danig in de problemen. Door de thuisover winning met 2-0 tegen De Musschen, de tweede zege van dit seizoen uitgerekend tegen dezelfde tegenstander, hadden wij iets afstand genomen van de degradatieplaatsen. Na de 2-1 nederlaag in de uit wedstrijd tegen Unitas en een inhaalprogramma, waarbij de competi tiestand speciaal wat de onderste regionen betrof vrijwel geheel gelijk getrokken was, hadden onze jongens 3 punten voorsprong op zowel Zeeburgia als R.V.C. Met de thuiswedstrijd tegen R.V.C, voor de boeg kregen wij de eer ste kans om ons uit de gevarenzone te werken. Het pakte evenwel ge heel anders uit. Vlak voor rust scoorde R.V.C, Na de rust was A.F.C, vrijwel voortdurend op de helft van R.V.C,, maar zoals zo vaak gebeurt één uitval van R.V.C, werd ons noodlottig. Wel werd de achterstand nog tot 2-1 teruggebracht, maar daar bleef het dan ook bij. Al met al hadden wij ons behoorlijk in de nesten gewerkt. Een punt voorsprong nog op R.V.C, en 3 op Zeeburgia, Het gelijke spel (2-2) tegen Neptunus uit lseverde ons geen enkel voordeel op, daar ook de naaste concurenten gelijk speelden, U neemt het me hopelijk niet kwalijk, dat ik het competitiever loop zo gedetaillerd vermeld, maar het lijkt me interessant genoeg - 3 -

Jaarverslagen | 1982 | | pagina 3