- 18 - In het trainersbestand is voor het komende seizoen een wijziging gekomen. De K.N.V.B.-selecties blijven onder de hoede van Doby Peters. Na twee jaar in de onderste regionen te hebben verkeerd, wen>^ wij hem voor het volgend seizoen veel sterkte toe. Van de jeugd trainers heeft Coen Weerman zijn contract niet verlengd. Gaarne wil ik Coen Weerman dankzeggen voor het v-eie werk, dat hij vele jaren ten behoeve van onze jeugd heeft verricht. Het trainersbestand voor de jeugd zal het volgend seizoen bestaan uit Wim van West, René Stefels en Ton Ojers. Hiermede ben ik aan het einde van mijn algemeen overzicht over het verenigingsjaar 1981/82 gekomen. In onze nieuwe statuten om precies te zijn in artikel 15 ,lid 3b is voorgeschreven dat de sekretaris bij het einde van elk verenigings jaar verslag dient te geven van hetgeen in dat jaar is voorgevallen. Ik meen te mogen aannemen dat U na het aanhoren van het verslag van oordeel zult zijn, dat in ruime mate aan deze reglementaire bepaling is voldaan. Toch is de mogelijkheid niet uitgesloten, dat bepaalde personen en/ of feiten niet dié aandacht hebben gekregen, die ze hadden verdiend. Mocht dit volgens U wel eens het geval zijn geweest, dan bied ik hiervoor bij voorbaat mijn verontschuldigingen aan. Tot slot v/nes ik U en Uw familie een optimale gezondheid toe en ons A.P.C, natuurlijk een zeer succesvol verenigingsjaar 1982-83. Verder dank ik U, mede namens mijn medebestuursleden, voor de krach ten, die U hetzij individueel, hetzij in commissieverband aan de vereniging heeft gewijd. Dank aan de ereleden en leden van verdienste, die ons waar nodig terzijde hebben gestaan. Ik dank U allen voor het in het bestuur gestelde vertrouwen. Mijn persoonlijke dank aan mijn medebestuursleden en allen, die mij terzijde hebben gestaan bij de uitoefening van mijn funktie. Amsterdam, 24 juni 1982. A. van Soomeren sekretaris

Jaarverslagen | 1982 | | pagina 19