- 15 - Bij de invoering van de stempelmachine hebben zij enkele moeilijk heden moeten overwinnen. Bovendien ging een belangrijk inleveradres verloren. Door de invoering van het cijferspel kon dit verlies gelukkig gecompensserd worden. Een bijzonder compliment aan de heren van deze commissie is hier zeker op zijn plaats. Wij vinden het dan ook erg jammer dat Ab van Raalte na vele jaren zijn beste krachten aan deze commissie te hebben gegeven zijn funktie heeft moeten neerleggen. Ab bedankt voor het schitterende werk dat je met veel inzet voor onze A.P.C, hebt verricht. Dat deze commissie dringend behoefte heeft aan uitbreiding zal een ieder duidelijk zijn, daar juist deze commissie één van onze pilaren van ons financieel bestel vormt. Wij weten dat het steeds moeilijker wordt om mensen te vinden die iets voor de club willen doen. Uit de agenda van deze vergadering heeft U kunnen zien, dat diverse andere commissies onderbemand zijn. Wij zullen onze uiterste best doen op korte termijn in deze vacatures te voorzien. Ga eens bij U zelf te raden en vraagt U af of U niet iets voor Uw club kunt doen. Een goede organisatie is noodzakelijk en ik dacht te kunnen stellen A.P.C, is het waard. Een aantal memorabele feiten wil ik gaarne onder Uw aandacht brengen. De heren J. van Nek en D. Spits vierden hun 80ste verjaardag. De heren M.J. Weverink, J. Jansen en D. Hermens bereikten de leef tijd van 70 jaar, terwijl het A.O.W.-legioen werd uitgebreid met de heren C.H. Kleyn, K.J. van Rijswijk, L. Horn, H.A. Overdiek, T. v.d. Ven, Chr. Geluk en Th. van Emden. Peter v.d. Valk promoveerde tot doctor in de Wiskunde en Natuur wetenschappen. Op de najaarsvergadering van de EI.N.V.B. - Afdeling Amsterdam werd onze ere-voorzitter Henk Kappelhoff onderscheiden met de Gouden Speld van de Afdeling, voor zijn verdienste voor het Amsterdams Voetbal en voor zijn werk in de Commissie van beroep in het bijzon der. Deze onderscheiding werd hem uitgereikt op de nieuwjaarsrecep tie van de bond. Het stichtingsbestuur functioneert sinds de structuurswijziging prima, waarbij de samenwerking met de aangesloten verenigingen uitstekend verloopt. Onder voorzitterschap van Rien Akkerman heeft het Stichtingsbestuur uiterst nuttig werk verricht. In ons clubhuis, dat al weer bijna 20 jaar oud is, moesten de nodige voorzieningen worden getroffen. Zo is inmiddels de vloerbedekking hersteld en de keuken, vernieuwd, zodat deze thans weer aan de gestelde eisen voldoet. - 16 -

Jaarverslagen | 1982 | | pagina 16