- 14 - van A.F.C. 2. De dames vierden voor de 9e maal in successie onze verjaardag op hun eigen wijze in het Crest hotel. Op 4 mei werd in aanwezigheid van een 30-tal belangstellenden door de voorzitters van A.F.C., A.B.C., A.C.C, en A.T.C, een krans gelegd bij ons monument. De P.&.P.C., het afgelopen verenigingsjaar uitgebreid met Paul Koster, Ton Disselkoen en Jan Otsen, was van mening, dat er weer eens een goed A.F.C, feest georganiseerd moest worden. Na maandenlange voor bereiding was het op 26 maart zover. Onder het motto "Olë, Olé, Olé WK-feest op A.F.C." trokken vele leden uitgedost in de kleuren blauw/rood, de nationale kleuren van de Spaanse ploeg, naar ons clubhuis, dat voor deze gelegenheid in een ander jasje was gestoken, om onder het genot van een drankje en een hapje te genieten van het optreden van een aantal bekende artiesten en een dansje te maken op de muziek van het orkest onder leiding van Dub Dubois. Ook van een aantal andere activiteiten van de P.&.P.C. wil ik U gaarne verslag doen. Ik denk hierbij aan Lex Rimini voor zijn grafische bij drage onder andere aan nieuwjaarswens en de presentatie van de wed strijdballen. De actie wedstrijdballen voor ons eerste elftal blijft een succes. Ook dit jaar waren er weer genoeg gegadigden die een bal wilden schenken, hetgeen voor onze penningmeester weer een belangrijke verlichting van de post materialen betekende. Vanaf deze plaats onze hartelijke dank aan de gulle gevers. Een niet meer weg te denken onderdeel bij de thuiswedstrijden van ons eerste elftal is de verschijning van "Welkom bij A.F.C, thuis", een service aan het publiek met informatie over opstellingen, wed stri jdprogramma' s voor meerdere weken en uiteraard een welkomswoord aan de tegenstanders van die middag. Dat de A.F.C.-ers naast het voetbalgebeuren graag in elkaar gezel schap verkeren blijkt duidelijk uit een aantal andere bijeenkomsten. Ik noem U de vrienden biljart club, die gedurende het seizoen wekelijks op de donderdagavonden hun spelletje biljart spelen, het stierendiner en niet te vergeten de bridge cursus en de bridge drives georganiseerd door Jan Pelsma. De Lotto/Toto commissie bestaande uit Peter Roosenschoon, Ab van Raalte en Nick Hekster heeft dit jaar weer voor een fantastisch re sultaat gezorgd. Een opbrengst van meer dan 22.000,T-. kon aan de penningmeester worden overgemaakt. Dat hierv oor een enorm stuk werk moest worden verricht laat zich raden. - 15 -

Jaarverslagen | 1982 | | pagina 15