- 12 - P. Koster, Disselkoen en Otsen. Gedurende het seizoen bedankte de heer Hulshof als ].eugdcommissie- lid enWSedeïftalcommissie C en de Totocommissie uitgeheisd met respectivÈlijk Roy van Dijk en N±ck Hekster. Uw bestuur kwam het afgelopen verenigingsjaar 12 maal officieel in vergadering bijeen. Enkele onderwerpen die onze volle aandacht hadden of nog steeds hebben wil ik U niet onthouden. Zo werd wederom een technische adviescommissie in het leven geroe pen. Van deze commissie maakten deel uit Rolf Leeser, Nol Kuikens en Frans v.d. Bor, die na gesprekken met trainers en elftalcommissis advies iielD^en uitgebracht aan het bestuur met o.a. hun visie van het te voeren beleid op het technische vlak. Heren bedankt voor het nuttige werk verricht. Een beleidslijn waarvoor het bestuur zich sterk heeft gemaakt is het nemen van kostenbesparende maatregelen. Het bestuur zal ook in de komende jaren als êên van haar belagrijkste taken zien om te streven naar een zo zuinig mogelijk beleid. Misschien paradoxaal maar ons voorstel aan U voor het komende seizoen is om de kontri- butie niet te verhoden, anders een vast agendapunt. Het is echter een gegeven, dat wij met onze kontributie in stad en land hoog in de boom zitten. Een ander punt, dat onze aandacht heeft is de kadervorming voor ons bestuur. Wanneer U weet, dat Uw dagelijks bestuur ieder zo'n 20 jaar diverse bestuursfunkties heeft vervuld, kunt U zich voor stellen dat tijdig voor opvolging dient te worden zorggedragen. Verder waren afgevaardigden van ons college aanwezig bij talrijke recepties van kampioenen, jubilarissen etc, bij de vergaderingen van de K-.N.V.g Afdeling Amsterdam, de belangenvereniging van Amsterdamse Hoofd, Eerste en Tweedeklassers en bij diverse bijeen komsten georganiseerd door de K.N.V.B. over Doping, financiën, voorbereiding Olympisch elftal om er maar enkele te noemen. Ofak dit jaar ia A.F.C, niet voor verliezen gespaard gebleven. Een ogenblik stilte zou ik in acht willen nemen ter herdenking van degenen, die ons ontvallen zijn: De heren W. Neseker, H.C. Janus Sr., J.J. Verwijs en JKramer. Zij rusten in vrede! Het ledenaantal bedraagt per heden 1213 leden te weten 479 wer kende leden, 421 jeugdleden en 513 donateurs. Dit betekent ten opzichte van vorig seizoen een kleine toename. Trouwlustig waren de A.F.^-crs in het afgelopen verenigingsjaar niet, want slechts driemaal konden wij een huwelijksaankondiging in de Schakel publiceren. De A.F,c.-familie werd op vretigdevolle wijze met 3 wereldburgers uitgebreid. t T

Jaarverslagen | 1982 | | pagina 13