- 10 - naar de Schakels, waarin behalve de standen van de pupillen de standen van alle A.F.C, elftallen zijn opgenomen. De man achter dit enorm stuk werk is U allen bekend. Chris, onze hartelijke dank. Evenals vorige seizoen nam de A.FC. -Ijeugd weer deel aan een gi gantisch aantal toernooien. Na een aantal toernooien met Pasen en op Koninginnedag stond de meimaand geheel in het teken van het toernooigebeuren. U heefthlllf kunnen constateren, menige Schakel stond bol van de toernooiprogrammas0p dezo toernooien werden door A.F.C, uitstekende prestaties geleverd en een groot aan tal eerste prijzen werd in triomf naar Goed Genoeg meegevoerd. Een jeugdelfval tot 21 jaar nam deel aan het sterk bezette Inter nationale P|nkstertoernooi van Blauw Wit. Helaas was er voor onze jongens, ondanks een goede voorbereiding geen succes wegge^-gd, waar bij big- zeker als excuus mag worden aangevoerd, dat een aantal spelers, die zich beschikbaar moesten houden voor hteerste elftal, verstek moesten laten gaai. Zij einddigde op de laatste plaats. Dat onze jeugdcommissie oP het toernooigebied hun maanetje staat, getuige de perfecte organisatie van onze eigen toernooien te weten het Henk Kappelhoff toernooi voor de C-l en C-2 junioren, het Wim Buckert toernooi voor D- en E-junioren en het toernooi zonder naam *roor B-l en B-2 junioren. Wij danken de jeugdcommissieleden voor het vele oh zo nuttige werk, dat zij voor onze jeugd hebben verricht. Ook dit jaar heeft onze jeugdcommissie weer een beroep kunnen doen op een vaste staf van medwerkers, want zonder assistentie is het een onmogelijke zaak het gehele Heugdgebeuren in goede banen te lei den. Onze dank dan ook aan de heren jeugdleiders, trainers,van de pupillen, scheidsrechters, vlaggenistenouders van onze jeugd en al le andere, die de jeugdcommissie terzijde hebben gestaan. Fijn, dat U zich het afgelopen seizoen weer voor onze A.F.C, heeft ingezet. Een aantal andere activiteiten van de jeugdcommissie wil ik hier zeker niet onvermeld laten. Ik noem U o.a. de kienbijeenkomsten van onze kleinste junioren, een filmmiddag, een leidersbijeenkomst, de kennismakingsavond van ouders van nieuwe jeugdleden en last but not least de schaatstocht, daaraan door zo'n 100 enthousiastelingen werd deelgenomen.

Jaarverslagen | 1982 | | pagina 11