- 5 - Uit de hoofdklasse A degradeerden twee verenigingen van het eerste uur namelijk C.V.V. en U.V.S., hetgeen betekent, dat naast A.P.C, alleen nog E.D.O., R.V.C, en Elinkwijk onafgebroken in de hoofd klasse spelen. Tot nu toe is het alleen Unitas gelukt het verloren terrein te herwinnen. Wist U overigens^fLa^ons eerste uit de 13 thuiswedstrijden 15 punten haalde en sinds 30 november ongeslagen is gebleven? en dat kopballetje van Jeroen Beek in de wedstrijd tegen Xerxes het 250ste doelpunt was, dat A.P.C, in de hoofdklasse scoorde? Als afsluiting van het overzicht van het eerste efltal wil ik nog een tweetal wedstrijden memoreren. Het zal U misschien ontgaan zijn maar voor de aanvang van decompetitie hebben wij nog een beker wedstrijd gespeeld tegen S.D.W., die met 6-3 werd verloren, terwijl de traditionele wedstrijd tegen de bezitters van de Gouden Bal met 6-1 werd gewonnen. Karel Baarschers heeft het met zijn tweede elftal evenals het vorig seizoen niet gemakkelijk gehad.. In tegenstelling met het vorige jaar, toen in de eerste helft van de competitie de meeste punten werden binnengehaald, was het nu juist andersom. Bij het ingaan van de winterstop zat de helft van de competitie, waaraan door het wegvallen van Haarlem 3 slechts door 11 verenigingen werd deelge nomen, er al op* Het tweede bengelde met 4 punten - zoiider een enkele overwinning - met 3 verliespunten meer dan de Kennemers2 onderaan. In het nieuwe jaar trad een opmerkelijk herstel op. Aanvankelijk aarzelend, maar na twee gelijke spelen, dan eindelijk w-erd op 8 februari de eerste overwinning - 3-1 thuis tegen Elinkwijk - behaald. Het tweede bleef doorgaan en via een 2-0 overwinning op Zeeburgia werd na 18 wedstrijden het eersteklassersschap veilig gesteld. Na de winterstop bleven zij in 8 wedstrijden ongeslagen en behaalden 12 punten. Zij finishten tenslotte met 17 punten op de 8ste plaats. Het derde elftal met leider Rob Mathyse kan terugzien op een goed seizoen. De competitie verliep voor hun zeer regelmatig. Zij ein- digdenna 22 wedstrijden met 23 punten op een verdienstelijke 4e plaats Ook het vierde elftal van leter v.d. Heydt heeft eigenlijk weinig moeilijkheden geitend en bereikte met een gemiddelde van 1 een 8ste plaats. Plet vijfde elftal met leiuer Teun Bout er, na de promotie van vorig ;- 6 -

Jaarverslagen | 1981 | | pagina 6