- 18 - Helaas werden de kosten dermate hoog, dat aan het eind van het seizoen tot inkrimping moest worden overgegaan om de kosten binnen de begroting te houdei». Ook in het komende seizoen zullen wij ons beperkingen moeten opleggen. Een te hoge kostenpost voor de Schakel vinden wij niet verantwoord, «ij zullen trachten door uitbreiding van het aantal advertenties de kosten zoveel mogelijk te drukken. Indien U belangstelling heeft A.F.C, in de vorm van een grote of kleine advertentie te steunen dan wordt dit zeer op prijs gesteld. Gaarne wil ik Kar*: en al zijn medewerkers bedanken voor hun acti viteiten. In mijn dank wil ik ook Otto van Rijn betrekken, die de administratie van de advertenties verzorgde, Jo Bonnet, die de adressering voor haar rekening nam en tenslotte uitgeverij de Ram voor de fijne samenwerking. Een bekend gezicht rond de velden zult U in de loop van het seizoen zeker gemist hebben. De heer Visser oftewel "Ome Jaap", zag zich wegens verhuizing genoodzaakt zijn werkzaamheden bij A.F.C, te beëindigen. Vanaf deze plaats bedankt het bestuur hem voor de prima wijze waarop hij gedurende 5 jaar de terreinaangelegenheden e.d. heeft behartigd. Wij menen in Leo Bartens, die met veel enthousiasme zijn werk verricht en al geheel bij A.F.C., is ingeburgerd, eer. goede opvolger gevonden te hebben. Tenslotte dank aan de Dienst voor de Sport voor de ver zorging van onze velden. Ook in het trainersbestand is een wijziging gekomen. De K.N.V.B.- selecties blijven onder de hoede van Doby Peters. Wij wensen hem het aanstaande seizoen minder blessures en veel succes toe. Van onze jeugdtrainers zag Ate Ueuwes wegens drukke werkzaamheden geen kans meer optimaal te funktioiieren en heeft derhalve zijn contract niet verlengd. Ga&rne wil ik Ate bedanken voor het vele nuttige werk, dat hij vele jaren voor A.F.C, heeft verricht. Voor de A-junioren hebben wij Wira van West aangetrokken, terwijl René Stefels die vorig seizoen de pupillen trainde, zijn krachten gaat wijden aan de selectie van de B-junioren. Coen Weerman gaat de C-ïunioren .»:-.. training van de selectie trainen,en Ton Ojers zal zich met de pupillen belasten. Hiermede ben ik aan het einde van mijn algemeen overzicht over het verenigingsjaar '1980/81 gekomen, In de statuten staat voorgeschreven dat de sekretaris op de jaar vergadering verslag dient uit te brengen van hetgeen zich in dat jaar heeft afgespeeld. Ik meen te mogen aannemen, dat U na het aanhoren van het verslag van oordeel zult zijn dat aan deze reglementaire bepaling in ruime mate is voldaan. - 19 -

Jaarverslagen | 1981 | | pagina 19