-13 - Het Stichtingsbestuur heeft als overkoepelend orgaan van de aan gesloten verenigingen onder voorzittersschap van Rein Akkerman weer veel nuttig werk verzet. Ook zij worden met problemen gecon fronteerd, die op korte termijn opgelost moeten worden. Speciaal in ons clubhuis, dat ook al weer bijna 20 jaar oud is, dienen de nodige voorzieningen te worden getroffen, waarvoor extra geld- middelenzullen moeten worden aangetrokken. Het SociSteitsbestuur, geformeerd uit het Stichtingsbestuur, heeft met de aanstelling van de Gebr. Landman als nieuwe pachters een goede keus gedaan. Het afgelopen seizoen hebben zij zich bijzonder actief getoond om het ous in het clubhuis zo aangenaam mogelijk te maken. Ik denk hierbij aan het Backgaminontoernooi, de mosselfestijnen, het onbepfirkt Erwtensoep eten en niet te ver gelen een zeer geslaagde fondue-avond. Heren landman hartelijk dank en veel succes in het komende seizoen. De stichting had dit jaar twee jubilarissen in hun midden. A.C.C» vierde haar 60-jarig bestaan. Tijdens het diner op Goed Genoeg werden Max de Bruin en Hans Schooveldt tot Erelid.#eno€MJ- De andere jubilaris A.T.C vierde hun 10-jarig bestaan op uit bundige wijze. Oèc hier werden een aantal verdiende onderscheidingen uitgereikt. Ton v.d. Valk werd erelid, terwijl Johan de Bie, Otto v.d. Heul en Marcel Koster werden benoemd tot Lid van Verdienste. Tenslotte werd Rik Ridderikhoff lid voor het leven. A.B.C» heeft op honkbalgebied, nadat een aantal oude cracks op het A.B.C, honk waren teruggekeerd, duidelijk de aandacht op zich gevestigd. Wij wensen A.C.C, veel succes toe in de strijd om het behoud van het hoofdklassersschap. Verder hopen wij d*tA.B.C. er met zijn eerste honkbalteam in zal slagen promotie te bewerkstel ligen om zodoende door beter honkbal jeugd te interesseren voor hun vereniging. Tenslotte wensen wij de A.T.C-ers veel tennisgenoegen toe. Onder het redacteurschap van Karel Brand verscheen de A.P.C.- Schakel het afgelopen verenigingsjaar 41 maal. De Schakel is weer uitgegroeid tot het visitekaartje van A.F.C» In vele gezinnen zal wekelijks met belangstelling zijn uit :en naar de Schakel. De vaste rubrieken met schitterende foto's van de heer Magielsen en Zoon gaven een goed beeld van het heden en verleden van onze vereniging. Speciaal de artikelen over drie grote mannen van A.P.C. Dick Bessem, Henk Kappelhoff en Otto van Rijn sullen door de oudere bijzonder gewaardeerd zijn, terajl de jongere leden zich eem beeld hebben kunnen vormen, wat een vereniging als A.F.C, voor iemand kan betekenen, - 18 -

Jaarverslagen | 1981 | | pagina 18