- 15 - gemeend met de voorbereidingen van de nieuwjaarsvoorstelling door te gaan. Vandaar dat vele AFC-ers, vergezeld van vrouw en kroost (het zij zo, Pim) de steven richting Geêd Genoeg hadden gewend als door de Lorelei-achtige herkenningsmelodie "Kom op Nieuwjaars dag maar naar Goed Genoeg" gelokt, maar niet om op de klippen te lopen maar om getuige te zijn van een sprankelende show. Het werd een doorslaand succes dankzij de inzet van Pim Adriaansz k en de uitvoerenden: Nita (PieterneJ Bergish, Hans (Thomasvaer) Dukker, Miep RidderikhoffDaisy v.d. Nieuwenhof, Jacqueline van Haren, Diny Dukker, Betty v.-tfl. Heuvel en Tom Somers, de muzikale omlijsting v_n Henny Somers, Felix Swart en Peter v.d. Heydt Sr en de mannen op de achtergrond Lex Rimini en Rik Ridderikhoff. Al deze mensen zijn wij bijzonder veel dank verschuldigd. 18 januari 198l, A.F.C. 86 jaar. Misschien is het beter dit nader te stipuleren, zondag 18 januari, een ongelukkige - tussen aan halingstekens - dag - U weet wel voetballen en zo - om een jaardine te organiseren. Derhalve werd besloten ohae verjaardag op vrijdag 23 januari officieel te vieren, een datum waarmee onze meisjes zich ook konden verenigen, zodat Ton Glas als praesus tabulae z'on 120 man op Goed Genoeg aan de feestdis kon verwelkomen, terwijl 92 dames de weg naar het Novotel vonden om daar hun feest te viereaa. De heren genoten na een gezellig borreluurtje - nou ja uurtje - van een uitstekend diner onder de als van ouds eminente leiding van Ton Glas totdat... de geluidsinstallatie ons in de steek liet. Jan van Dijk zag als een soort standwerker nog kans een gloedvolle speech af te steken met als hoogtepunt het voor stel om Chris Schröder te benoemen als Lid van Verdienste en de uitreiking van de Nobelprijs aan Jack van Gelder, maar na de ge bruikelijke pauze, was het onmogelijk met stembereik 120 man-in- stemming weer aan tafel terug te krijgen. Al met al toch een bij zonder fijne avond. Een prijs, die echter niet werd uitgereikt was die voor de meest ongelukkige man van de avond, U raadt het Ton Glas. Op k mei werd in aanwezigheid van een 30-tal belangstellenden door de voorzitters van A.F.C», A.B.C., A.C.C, en A.T.C, een krans gelegd bij ons monument. De activiteiten van de P.&.P.C., die vorig jaar op een bijzonder laag pitje hadden gestaan, zijn nu al iets meer uit de verf ge komen, want behalve de "visuele publiciteit" zoals Lex Rimini zijn activiteiten zelf betiteld, was er meer. De P.&.P.C. kreeg assistentie van enkele enthousiadte leden, die o.m. het initiatief namen de sixes in ere te herstellen, terwijl zij zich bovendien belastten met de uitgave van het programmablad "welkom bij A.F.C. - 16 - thuis"

Jaarverslagen | 1981 | | pagina 16