- 13 - Zoals ik in het begin van dit verslag reeds gesignaleerd heb, zag het bestuur zich voor een aantal problemen geplaatst, problemen, welke tot op heden gedeeltelijk zijn opgelost. Vele besprekingen hebben plaats gevonden om tot een verantwoorde samenstelling van ons college te komen voor het aanstaande seizoen. Na vele dis cussies zijn wij tot een funktieverdeüng gekomen zoals U deze vindt onder het agendapunt "verkiezing bestuur". Bep Bonnet was om persoonlijke redenden van oordeel, dat hij in de door ons voor gestelde samenstelling niet zou kunnen funktioneren, hetgeen hem heeft doen besluiten zich niet meer herkiesbaar te stellen. Een besluit, dat wij dienen te respecteren, doch dat ons allen bij zonder spijt. Bep, mede namens mijn medebestuursleden, wil ik je hartelijk dank zeggen voor de prettige wijze, waarop wij vele jaren met je hebben mogen samenwerken, jaren waarin je je beste krachten aan A.F.^. hebt gegeven. Een ander punt, dat onze aandacht heeft gehad en nog steeds heeft is de kadervorming voor ons bestuur. Wanneer U in aanmerking neemt, dat Uw dagelijks bestuur ieder zo*n 20 jaar diverse bestuursfunkties heeft vervuld kunt U zich voorstellen dat tijdig voor opvolging dient te worden zorggedragen. Qk dit jaar ontkomen wij niet aan de droeve plicht een aantal A.F.C.-ers op deze plaats te herdenken. Een plicht, die ons niet licht valt, omdat het allen mensen zijn, die met het wel en wee van onze vereniging, ieder op zijn wijze, meeleefden. Zo herdenken wij de heren J.A. TackeL. Rieder, C. Thomasse, L.J. Volkers, L.A. Donk, T.H. Crum, A.G. Knopper en J.G. de Vries. Mogen zij rusten in vredei Het ledenaantal bedraagt per heden 1193 personen, waarvan 446 wer kende leden, 223 junioren, 211 pupillen en 313 donateurs. Hierbij dient te worden aangetekend, dat dit slechts een moment opname is. In de categorie pupillen volgt voor de aanvang van de oorgat competitie ieder jaar weer nog een flink aanmeldingen. Aan de andere kant zijn er altijd weer leden, die niet voor de reglementair gestelde datum bedanken of dit doen bij één of ander commissielid en niet bij de 2e sekretaris. Tenslotte is er een categorie per sonen, die zich aanmelden als lid maar na hun toetreding taal noch teken van zich laten horen. Bij een goede coördinatie tussen be stuur en de elftalcommissies moet dit tijdig gesignaleerd worden en de passende maatregelen worden getroffen, zodat de zo brood nodige contributies kunnen worden geïnd of kosten kunnen worden bespaard door afvoering van de ledenlijst. Nu het woord contributie is gevallen kan ik er niet om heen hier even bij stil te staan, - 14 -

Jaarverslagen | 1981 | | pagina 14