- 11 - Op deze toernooien werden uitstekende prestaties geleverd en vele prijzen vonden hun weg naar Goed Genoeg, waaronder 11 wisselbekers die wij êén jaar in onze prijzenkast te pronk mogen zetten. Speciaal de B-junioren kwamen zeer goed voor de dag. Zo wonnen zij ons eigen Harry Scheepstra toernooi, terwijl zij in niet geringe mate hun bijdrage hebben geleverd aan de 1ste prijzen in het W.F.C, toernooi en het Willem Dorenbos toernooi van Blauw Wit, -.. waaraan ook werd deelgenomen door de A-l en C-l Junioren, De organisatie van onze eigen toernooien was bij de jeugdcommissie weer in prima handen. De derde editie van het Henk Kappelhoff- toernooi voor de C-l en C-2 junioren werd ditmaal door Feijenoord gewonnen, het Harry Scheepstra toernooi door onze B-l en B_2 junioren en tenslotte toonde Z.V.V. zich de sterkste in het Goed Genoeg toernooi voor de lagere pupillen elftallen. Verder nam een jeugdelftal tot 20 jaar deel aan het Internationale Pinkstertoernooi van Blauw Wit. In tegenstelling tot vorig jaar toen een laatste plaats werd bezet, waren de resultaten nu aan merkelijk beter. Uit een veld van 12 stuk voor stuk sterke ploegen mag een 8ste plaats tot tevredenheid stemmen. Wij danken de leden van de jeugdcommissie voor het vele werk ten behoeve van onze jeugd verricht. Uiteraard kan een jeugdcommissie niet funktioneren wanneer zij op velerlei gebied geen assistentie krijgen. Ik denk hierbij aan de heren jeugdleiders, trainers, scheidsrechters, aan de ouders van onze jeugd en al diegene, die de jeugdcommissie bij hun werkzaam heden terzijde hebben gestaan. Tenslotte wil ik nog een aantal andere activiteiten van de jeugd commissie memoreren. Ik noem U: De kiendag - tegenwoordig in twee afleveringen afgewerkt n.1. 's ochtends voorde E- en F-pupillen en 's middags voor de D-pupillen en C-junioren, de disco-rkiena- vond voor A- en B-junioren, de sixes op 31 januari voor de B-2, B-3 en B-4 junioren, de kennismakingsbijeenkomst van de ouders vannieuwe jeugdleden, bijeenkomsten van jeugdleiders, de nevenactiviteiten op de woensdagmiddagen voor pupillen in de sociëteit onder leiding van de dames van Loon en Visser en last but not least de organi satie rond het su*ppoter sgebeuren van de D- en E-pupillen bij de uitwedstrijd van ons eerste elftal tegen C.V.V.

Jaarverslagen | 1981 | | pagina 12