- 10 - zameld laadden. Daarna trad een behoorlijk herstel in. Goede en minder goede wed strijden wisseleen elkaar af, maar wanneer men uit 10 wedstrijden 11 punten haalt, kan toch op een regelmatige tweede helft van het seizoen worden teruggezien. Met 16 punten uit 20 wedstrijden en een 7© plaats kwam het einde» Een fraaie 2e plaats met 31 punten uit 18 wedstrijden behaalde de C-5, één punt te kort om de ereplaats te bezetten. Een eer, die hun wel toekomt is dat zij van alle juniorenelftallen de meeste doelpunten - 85 - hebben gescoord en de minste - 14 - tegen kregen. De C-6 bevond zich tot 2 wedstrijden voor het einde in een kans rijke positie, maar tegen de medecandidaten gingen beide wedstrij den verloren, zodat zij tenslotte op een 3e plaats belandde. De overige C-elftallen hebben spelende met een gemiddelde van ongeveer 1 punt per wedstrijd, een regelmatig seizoen gehad. Het D- en E pupillen gebeuren speelde zich zoals al jaren het ge val is in een najaars- en een voorjaarscompetitie af. Ka afloop van de najaarscompetitie vindt een herindeling na sterkte plaats. V/at betreft de resultaten wil ik mij beperken tot de E1 pupillen die zich met 11 punten uit 6 wedstrijden p]satsten voor de van :tendonkcompetitie, waarin zij zich konden gaan meten met hun leeftijsgenootjes uit Noord, West, Oost en Amstelveen* In deze competitie eindigden zij helaas op de laatste plaats. Succes was er wel voor de E-2 en E-3 pupillen, die in de districts bekerwedstrijden goed presteerden en daaruit als winnaar te voor schijn kwamen. Tenslotte speelden ook 5 P-pupillen teams in kompetitie verband, maar hiervan worden geen standen opgemaakt. Voor de overige resultaten van de pupillen verwijs ik U gaarne naar het overzicht, dat U voor U heeft liggen. Een overzicht, waarin U naast de liefst 26 pupiHenstanden, de eindresultaten van alle A.F.C.-elftallen vindt aangevuld met een aantal intenestante wetenswaardigheden. Ondanks zijn drukke werkzaamheden is Chris Schrö'der er toch weer tijdig in geslaagS len prima stuk informatie te verschaffen. Chris, onze hartelijke dank! Zoals ieder jaar werd een uitgebreid toernooi-programma afgewerkt. Na een paar toernooien met de Pasen en op Koninginnedag, barstte het toernooigebeuren in de maand mei in alle hevigheid los. Op dit gebied is er door de jeugdcommissie ontzettend veel werk verzet. Cm U hiervan een indruk te geven volgen hier enkele cijfers. Voor de A-junioren stonden er 8 toernooien op het programma, voor de B-junioren 11, voor de C-junioren 13» voor de D-Pupillen 16, voor de E-pupillen 15 en tenslotte voor de P-pupillen 5* Aan deze toernooien werd door liefst zo'n 125 APC-elftallen deelgenomen. - 11 -

Jaarverslagen | 1981 | | pagina 11