- 6 - De overige elftallen hebben zich redelijk tot goed geweerd. Heren van de B-cie bedankt voor het enthousiasme en de inzet waarmee U belangrijk werk voor A.P.C, heeft verricht. Wij wensen U veel succes in het komende seizoen. Promotie van het 5de elftal naar de K.N.V.B., en het terugbrengen van één. of meer elftallen naar de reserve 3e klasse moet voor hen een uitdaging zijn. Het zaterdagvoetbal bij A.P.C, staat de laatste jaren duidelijk in het teken van recreatievoetbal, al zullen uiteraard de spelers in de competitie de best mogelijke resultaten willen behalen. Helaas waren successen voor onze zatten niet weggelegd» Het zaterdag 1 en 3 eingiaen in de onderste regionen, terwijl zat 2 uit de reserve 2e klasse degradeerde. Was het veteranenvoetbal de laatste jaren in een impasse geraakt, dit seizoen heeft alles beduidend beter gelopen. De sfeer was prima en er werd bijzonder plezierig en met succes gevoetbald in de competitie met een aantal oude verenigingen» Verder waren onze veteranen vertegenwoordigd op het tournooi van de K.H.F.C. ter gelegenheid van het 100-jarig bestaan en dat van Wilhelmina, waar met diverse verenigingen de vriendschapsbanden vernieuwd en verstevigd werden. Helaas moet Tom Nooy, die eerst in samenwer king met Piet van Ruyven, maar de laatste jaren alleen het vete ranen gebeuren onder zijn hoede had, wegens drukke werkzaamheden zijn funktie neerleggen» Inmiddels heeft hij Pred Bergman bereid gevonden zijn taak over te nemen. Wij hopen dat het veteranen- voetbal met Pred aan het roer de opgaande lijn zal continueren. Tom, bedankt voor het vele en nuttige werk, dat je jarenlang voor oas veteranenvoetbal hebt gedaan. Volledigheidshalve geef ik nog de competitie uitslagen van A.F.C 1: A.P.C. - Xerxes 0 - fy D.H.C. - A.P.C. 0 - 1 A.P.C. - E.D.0. 1 - 1 Elinkwijk -A.F.C. 0-0 A.F.C. - Hilversum 3-0 C.V.V. - A.F.C. 0 - 1 A.F.C. - Blauw Wit 1 - 0 R.V.C. - A.P.C. 3 - 1 A.F.C. - Neptunus 1 - 1 Aalsmeer - A.F.C. 0-2 U.V.S. - A.F.C. 1 - 1 A.F.C. - D.W.V. 0-2 V.U.C. - A.F.C. 3-2 1-7

Jaarverslagen | 1980 | | pagina 7