1979 - 1980 JAARVERSLAG VAN DE AMSTERDAMSCHE F00TBALL CLUB. Mijne Heren, Hiermede heb ik het genoegen U het jaarverslag te geven over het verenigingsjaar 1979 - 1980. Ondanks het feit, dat het competitie gebeuren reeds zo'n 6 weken achter ons ligt en de tournooien ook al enige tijd tot het verleden behoren,zijn diverse commissies de laatste weken druk in de weer geweest met de voorbereidingen van het nieuwe seizoen. Het Bestuur heeft ook niet stil gezeten en zich opgemaakt voor deze Algemene Vergadering om U, zoals in de statuten omschreven staat, verslag te doen van de toestand der vereniging. Vandaar als punt op de agen da "verslag van de eerste sekretaris". Het maken van zo'n verslag heeft uiteraard wel enige voorbereiding nodig. Eigenlijk het meest interessante werk. Aan de hand van dag boek en Schakels passeert het gehele verenigingsjaar de revue. De punten, die persé in het verslag moeten worden vermeld worden genoteerd en langzamerhand krijgt men een goed beeld van hetgeen zich zoal het afgelopen seizoen in A.F.C, heeft afgespeeld. Tensloète probeer je voor de inleiding een algehele indruk te geven hoe wij gevaren zijn. Ik dacht, dat wij met tevredenheid op het afgelopen jaar kunnen terugkijken met als hoogtepunt in ons ver enigingsleven de januari maand met o.m. de viering van ons 85— het jarig bestaan. Ook op sportieve vlak redelijk tot goede resxiltaten met consolidatie van de posities van de K.N.V.B.-elftallen en kampioenschappen van het 7e elftal met het gevolg dat volgend seizoen het 5e elftal na 5 jaar terugkeert in de reserve 1ste klasse van de Afdeling, de B-2 en B-4 junioren alsmede de C-8 junioren. Zoals gebruikelijk volgt thans een overzicht van de resultaten op de groene velden. Het eerste elftal startte, na een goede voorbereiding met een uit gebreid oefenprogramma, dat reden tot optimisme gaf, de competitie* met een pijnlijke k-O nederlaag in de thuiswedstrijd tegen Xerxes. Het is- dan ook niet verwonderlijk, dat A.F.C, met een ietwat be- Wutr nauwd naar Delft trok om Debutant D.H.C., dat in een onafgebroken reeks van 5^ competitiewedstrijd'ongeslagen was, te bestrijden. Misschien is dit juist ongemerkt een stimulanswie zal het zeggen. In ieder geval werd D.H.C, met 1-0 verslagen, een gelukkige, maar zeer welkome zege. Na de gelijke spelen Tegen E.D.0. thuis (l-l) en Elinkwijk uit ÏO-0) werd de opgaande lijn duidelijk waarneembaar in de thuiswedstrijd tegen Hilversum, die met een overtuigende 3-0 overwinning werd afgesloten. Onze vlaggedragers hadden kennerlijk - 2 -

Jaarverslagen | 1980 | | pagina 2