- 16 - uitgeverij de Ram, waarmee de samenwerking uitstekend is. Alweer voor het 5e jaar waren de werkzaamheden op en rond de velden en het kleedkamergebeuren in de vertrouwde handen van Jaap Visser. Zoals ik al eerder in mijn verslag vermeld heb, zijn de mogelijk heden onderzocht om tot uitbreiding van het aantal kleedkamers te komen. Geen overbodige luxe, zeker niet op zondagen, wanneer op meerdere velden 4 wedstrijden worden vastgesteld. De capaciteit van onze kleedkamers is dan eigenlijk niet toereikend en bezorgt Jaap handen vol werk on het geheel gladjes te laten verlopen. Het is U ongetwijfeld bekend, dat wij inmiddels afscheid hebben van Frans Kramer als trainer A- en B-selectie. Het Bestuur heeft in nauw overleg met Elftalcommissie en spelers besloten het con tract met Frans niet te verlengen. Een belangrijke overwesing die tot dit besluit heeft geleid was ongetwijfeld de wens van de spelers, die een intensievere aanpak van de training voorstonden. Wij menen in de persoon van Doby Peters, oud pitcher van A.B.C, en goede bekende van A.F.C., de juiste man gevonden te hebben. Wij wensen hem het toekomende seizoen veel succes toei De contracten van onze jeugdtrainers Ate Euwes voor de A-junioren selectie en Coen Weerman voor de B- en C-junioren selecties zijn verlengd en ook hen wensen wij een goed seizoen I980/8I. Daar de training van de setetiegroepen pupillen - afgelopen seizoen door eigen mensen gerunned - van en toe toch wel problematisch was, hebben wij in overleg met de jeugdcommissie voor deze catego rie de heer Stefels als trainer aangetrokken. Het einde van mijn verslag, waarin U zij het beknopt het wel en wee van onze A.F.C, heb proberen weer te geven, nadert. Ik wens onze club in het komende seizoen veel succes op de groe- en ne veld en een in alle opzichten goed verenigingsleven, hetgeen met inzet van alle krachten zeker moet lukken. Tenslotte dank IkU, mede namens mijn mede-bestuursleden voor de krachten, die hetzij individueel, hetzij in commissieverband aan de vereniging heeft gewijd. Dank aan de ereleden en leden van verdienste, die ons waar nodig terzijde hebben gestaan. Ik dank U allen voor het in het bestuur gestelde vertrouwen. Mijn persoonlijke dank aan mijn mede-bestuursleden en allen, die mij terzijde hebben gestaan bij de uitoefening Amsterdam, 26 juni I98O. romeren •etaris

Jaarverslagen | 1980 | | pagina 17