- 15 - geleden het levenslicht aanschouden, Ton v/d Valk, Cor van Peper zeel en Ben Bonkink vierden hun 70ste verjaardag en Ad Gehring en Bob Plantinga bereikten de A.O.W.-gerechtigde leeftijd. Verder werd Henne Boskamp benoemd tot lid van de tuchtcommissie van de K.N.V.B. en kan Lex Rimini zich sinds kort Bondsridder noe men van de honkbalbond. Het Stichtings- en Sociëteitsgebeuren functioneert sinds de structuurswijziging prima, terwijl de samenwerking met het A.F.C- bestuur duidelijk verbeterd is. Het Stichtingsbestuur onder voor zitter sschap van Rein Akkerman heeft naast de lopende zaken, di verse mogelijkheden onderzocht ter verbetering van de accomodatie en speelruimte. Helaas moest van een plan - uitbreiding van het aantal kleedkamers door overkapping van het terras - vanwege de hoge kosten^worden afgezien, terwijl een plan om A.B.C, aan een permanente speelruimte te hdpen door het draaien van veld k en 5 in de pratijk niet uitvoerbaar was. Verder hebben er op initiatief van het bestuur van de zaalvoetbalvereniging Goed Genoeg besprekin gen plaats gevonden over een toetreding tot de Stichting, hetgeen thans nog niet tot resultaat heeft geleid, maar misschien in de toekomst gerealiseerd kan worden. Het Sociëteitsbestuurgeformeerd uit het stichtingsbestuur, onder voorzittersschap van Jan van Dijk heeft zich hoofdzakelijk beziggehouden met de afwikkeling van de zaken van Martin Visser, die zijn contract had opgezegd, en met de aanstelling van een nieu we pachter. Uit een 6-tal sollicitanten viel de keus uiteindelijk op de Gebr. Landman, die per 3 juni hun werkzaamheden zijn begon» nen. Wij wensen hen veel succes toei Van de andere aangesloten verenigingen is eigenlijk A.T.C, de enige, die een zeer hechte binding met A.F.C, heeft, naar de ban den met A.C.C, zijn, mede door het feit dat zij hun sport in het Amsterdamse Bos bedrijven, belangrijk minder geworden, terwijl in A.B.C, het A.F.C.-gezicht nog moeilijk herkenbaar is. Een duidelijk A.F.C.-gezicht heeft onze Schakel. Onder het re- dakteursschap van Karel Brand, is de Schakel uitgegroeid tot een clubblad A.F .C.waardig. De vaste rubrieken "Ons Eerste1', de Honge AFC-ers, Bar Talk, de Mixed Pickles, Uit de Oude doos en de arti kelen van "Aangetrouwde" verlucht archieffoto's en foto's van de heer Magielsen van het actuele gebeuren geven een goed beeld van het heden en verleden van onze vereniging. Karel en al zijn mede werkers bedankt en houden zoï In mijn dank wil ik ook Otto van Rijn betrekken, die de administratie van de advertenties verzorgde, Jo Bonnet, die de adressering voor haar rekening nam en tenslotte - 16 -

Jaarverslagen | 1980 | | pagina 16