- 13 - 18 januari I98O was het dan zover. A.F.C. 85 jaar, geen officieel erkend jubileum, dus geen uiterlijk vertoon, maar uiteraard wel op bescheiden wijze een interne viering. De stemming en sfeerop het jaardiner, waaraan 130 man aanzaten en prima geleid door Ton Glas, waren voortreffelijk. Zoals bij lustrum vieringen meerdere malen was geschied, had het Bestuur thans ook een drietal gasten uitgenodigd, gasten, die A.F.C, en het amateurvoetbal een warm hart toedragen t.w. Jelle Huisman en Ko Zijp, resp, voazitter en sekreiaris van de K.N.V.B. - Afdeling Amsterdam en sportjournalist Peek Jellema. Hoogtepunten van dit feestelijk samenzijn waren ongetwijfeld de benoeming van onze 2e penningmeester Marcel Koster tot Lid van Verdienstede uitreiking van de Nobelprijs aan het Toto/lotta duo Peter Roosenschoon en Ab van Raalte en last but not least de speech van Dick Bessem, die bij alle aanwezigen een diepe indruk achterliet. Qk de A.F.C.-dames 77 in getal - vierden onder leiding van Loes Stallmann op hun eigen wijze met zang, voordracht en al wat mee zij ons 85-jarig bestaan. De ke week van Januari stond in het teken van de musical "Het afscheid van Rudi-Boy"geschreven en gecomponeerd door Jack van Gelder onder regie van Hans Geusebroek. Met een voortreffelijke groep mensen werd met vakbekwaamheid een musical ten tonele ge voerd, die klonk als een klok. Liefst 5 voorstellingen op 23, 24, 25,26 en 27 januari. Genodigden, leden en donateurs, allen hebben zeer genoten van het gebodene. Zo ziet U maar weer wat met enthou siasme en clubliefde tot stand gebracht kan wordenJack en alle medewerkers onze dank is groot, het was fantastischl- Op k mei werd in aanwezigheid van een 30_tal belangstellenden, dit-maal gelijktijdig met de officiële herdenking om 20.uur door de voorzitters van A.F.C., A.B.C., A.C.C, en A.T.C, een krans gelegd bij ons monument. De activiteiten van de P.&.P.C. hebben dit seizoen wel op een erg laag pitje gestaan. Een uitzondering wil ik maken voor Lex Rimini die altijd bereid is zich in dienst te stellen van A.F.C, en mede gezien zijn kwaliteiten op grafisch gebied overal inzetbaar is. Zijn bijdragen o.a. aan nieuwjaarswens en musical, de presentatie van de wedstrijdballen, zijn ontwerp van het vignet A.F.C. 85, worden door ons ten zeerste gewaardeerd. Lex bedankt 1 Helaas is dit de enige opzienbarende activiteit van de P.&.P.C. geweest, daar de actie wedstrijdballen door Marcel Koster werd ge regeld en Otto van Rijn de uitgave van het programmablad "Welkom thuis bij A.F.C." in stand hield. Door gebrek aan mankracht moest de loterij bij de thuiswedstrijden van het eerste worden stopgezet. - Ik -

Jaarverslagen | 1980 | | pagina 14