- 11 - Op 5 juli werd het seizoen 198/79 in aanwezigheid van 6fl leden met de Algemene Vergadering officieel besloten. Na zijn openings woord huldigde Jan van Dijk de kampioenen. De kampioensoorkondes vonden hun weg naar de spelers van APC 2, 3 en 8. Het punt bestuurs mededelingen was zoals altijd erg plezierig. Allereerst werd de heer J. van Nek gehuldigd in verband met zijn 60-jarig lidmaatschap» De heren Alandt, Knopper, Oost~Indie* en van Trigt eveneens 60 jaar lid van onze vereniging, waren helaas verhinderd op de vergadering aan wezig te zijn. Tenslotte werd Nico Leloux Jr uitgeroepen tot "speler van het seizoen" Uit het verslag van penningmeester Otto van Rijn bleek dat ondaks een contributieverhoging, het eindresultaat een negatief exploitatie saldo van 1.253>82 had opgeleverd. Aanpassing van de contributies, die dooi? de vergadering werd goed gekeurd, sieUe de penningmeester in staat een sluitende begroting aan te bieden» Veder keurde de vergadering het voorstel van het bestuur goed om jaarlijks een bedrag van 10,boven de contri butie te heffen voor het Stichtings Onderhoudsfonds, een fonds waaruit onverwachte aanschaffingen en onderhoudswerkzaamheden aan ons club huis bestreden kunnen worden., In de komende jaren zullen extra uit gaven noodzakelijk zijn voor het stand houden van onze accomodatie. De verkiezing van de diverse commissies verliep in een vlot tempo» In de commissies vonden de volgende mutaties plaats» De elftalcommissie werd uitgebreid met de heer de Bruyn, terwijl ook de elftalcommissie B verstrekt werd met de heer W.F. de Boer. Tenslotte stelde de heer van Loon zich niet meer herkiesbaar voor de Jeugdcommissie. Gedurende het afgelopen seizoen vonden de volgende mutaties in de commissies plaats: voor de elftalcommissie A bedankten de heren Bollen Duinker, van Schaik en de Bruynf voor de elftalcommissie C bedankten de heren Baarschers en Speelman. Hun plaatsen werden ingenomen door de heren J.L. Slaap en E. Witteveen en tenslotte bedankte de heer A. Bouter voor de jeugdcommissie.. In zijn plaats werd benoemd de heer van Zweden» Evenals op de vorige algemene vergadering maakte niemand gebruik van de rondvraag, behoudens erevoorzitter Kappelhoff, die namens de vergadering een dankwoord richtte tot het bestuur. Uw bestuur kwam het afgelopen verenigingsjaar 10 maal officieel in vergadering bijeen, terwijl afgevaardigden van dit college aanwezig waren bij talrijke recepties van kampioenen, jubilarissen etc. en bij de vergaderingen van de K.N.V.B. - Afdeling Amsterdam, L.B.A. en de belangenvereniging van Amsterdamse Hoofd- EeErste en Tweede Klas- sers. Bijzonder fijn was het op de laatste vergadering van de H.E.T» dat S^öfw?11»» Zeeburgia zich na jarenlange afwezigheid weer als lid hebben aangemeld. - 12 -

Jaarverslagen | 1980 | | pagina 12