IR. Sluiting ifeze commissie bestaat thans uit de heren P. Roosenschoon, A. van Raalte, H. Mienstra en C.J.D. Sierhuis. Allen stellen zich herkiesbaar. Dez voorzitter bedankt deze belangrijke commissie voor de enorme inzet die zij hebben getoond. Ondanks de terugloop in het algemeen is het hen juist gelukt de omzet belangrijk te vergroten. Heren, onze hartelijke dank. 20. Verkiezing Clubavondcommissie Deze commissie wordt waargenomen door de pers- en propagandacommissie Een oud verhaal, deze avond is hoofdzakelijk voor commissieleden, vaste kaart- en biljartploegjes. De voorzitter staat open voor voorstellen van de leden in deze. 21Rondvraag De ere-voorzitter vraagt de vergadering het v/oord. De heer Kappelhoff vindt dat het besturen ieder jaar moeilijker wordt, dit is iets wat met geen pen te beschrijven is. Overigens vindt hij dat het bestuur het nog steeds voortreffelijk doet. Men wordt steeds ervarener. Op zijn advies klinkt er een applaus op. De aanwezigen hier zijn de goedwillende leden, maar het aantal niet aanwezigen is helaas groter. De heer Kappelhoff doet hierbij een beroep op de leden voor meer steun. Hij dankt het bestuur en wenst hen goede gezondheid en veel voorspoed De voorzitter bedankt onze ere-voorzitter voor zijn vriendelijke en welgemeende woorden en bedankt nogmaals al zijn mede-bestuursleden en commissieleden. Er zijn aldus de voorzitter veel problemen, maar er zijn goede jaren en minder goede jaren, zo ook met ons eerste elftal. De heer Hermens kan daar over meepraten, maar men moet niet vergeten dat we het voor de vereniging doen, maar ook voor onszelf, het is immers onze hobby. Als er mensen weggaan zullen zij AFC missen, en AFC hun. De voorzitter wenst namens het bestuur, de ere-voorzitter, de ereleden, de leden van verdienste, de leden en donateurs een prettige vakantie en een goede gezond heid. We hopen allen met frisse moed het seizoen 79-80 aan te vangen en v/e moeten niet vergeten de realiteit in het oog te blijven houden. Amsterdam, 26 juni 1980. Voorzitter 2e Sekretaris

Jaarverslagen | 1979 | | pagina 22