12Verkiezing Elftalcommissie A Deze commissie bestaat thans uit de heren S. van Gelder, J.J.M. Bollen, K.A. Baarschers, M.C.M. DuinkerH.A. Overdiek en J. van Schaik. De heren van Gelder Bollen en Duinker vormen de technische commissie, die zich speciaal belast met de behandeling van alle aangelegenheden betreffende de A- selektie. Allen stellen zich herkiesbaar. Het bestuur stelt voor deze commissie uit te breiden en stelt de heer R. de Bruijn kandidaat. Daar er geen tegenkandidaten zijn is de heer R. de Bruijn bij deze als lid van de elftalcommissie aangenomen en wordt hij door de voorzitter welkom geheten. De voorzitter bedankt deze gehele commissie voor de vele werkzaamheden die zij voor AEC hebben verricht. 13Verkiezing Elftalcommissie B Deze commissie bestaat thans uit de heren H.A. de Wijs, G.A. van Caspel en P. Roosenschoon. Allen stellen zich herkiesbaar. Het bestuur stelt voor de commissie uit te breiden en stelt de heer W.F. de Boer kandidaat. Daar er geen tegenkandidaten zijn is de heer de Boer bij deze als lid van de el ftalcommissie B aangenomen en wordt hij door de voorzitter welkom geheten. De voorzitter bedankt de gehele commissie o.l.v. Hans de Wijs voor de vele werkzaam heden verbonden aan de elftallen 6 t/m 14. 14. Verkiezing Elftalcommissie C P Deze commissie bestaat thans uit de heren K.A. Baarschers, J.A. Kikkert en D.A. Speelman. Allen stellen zich herkiesbaar. De voorzitter spreekt zijn dank uitaan deze commissie voor hun aktiviteiten 15Verkiezing Jeugdcommissie Deze commissie bestaat thans uit de heren D.L. v/d Klaauw, Chr. Schröder, J. Benoni, A.J. Brokmann, T. Bouter, G. Leur, E. van Loon en H.H. Veenhuis. De heer van Loon stelt zich niet herkiesbaar. De voorzitter bedankt de heer E. van Loon voor zijn verrichtte werkzaamheden ten behoeven van onze jeugd. De gehele commissie heeft weer veel werk verzet zoals het voortreffelijk orga niseren van het Henk Kappelhoff en het Harry Scheepstra tournooi. Het bijhouden van de standen van al onze elftallen door de heer Chr. Schröder en in het bijzonder het organiseren van de woensdagmiddagaktiviteiten o.l.v. Mevrouw W. Brokmann verdienen een woord van waardereing. Het dankwoord van de voorzitter wordt door de vergadering met applaus beantwoord. 16. Verkiezing Equête-commissie Deze commissie bestaat thans uit de heren N. Leloux Sr. J. de Bie Jzn.A. Gehring, F.W..Heineman, A. Reddering, C.D.J. Sierhuis en J. TjSteensma. Allen stellen *zich herkiesbaar. Ook deze commissie wordt door de voorzitter bedankt voor de vele verrichtte werk zaamheden. x X 17. Verkiezing Kascommissie Deze commissie bestaat thans uit de heren G.W. Endel, R. Akkerman Sr. en F.H. Haubrich. Plaatsvervangende leden de heren O.J. v/d Heul en J. de Bie Jzn. Inge volge artikel 70 van het H.R. is de heer G.W. Endel aan de beurt voor aftreden en is niet terstond herkiesbaar. Allen stellen zich herkiesbaar. De commissie wordt als volgt samengesteld: de heren R. Akkerman Sr., F.A. Haubrich en O.J. v/d Heul. Plaatsvervangende leden zijn de heren Joh. de Bie en W. Endel. 18Verkiezing Pers- en Propagandacommissie Deze commissie bestaat thans uit de heren A. RiminiH. de Bie en G. Trebert. Allen stellen zich herkiesbaar. Het is een moeizame taak voor deze heren om het geheel meer opgang te geven. De voorzitter dankt de heren voor de verrichtte werkzaamheden 19. Verkiezing Totocommissie

Jaarverslagen | 1979 | | pagina 21