Zilveren Ploeg te hebben gezwaaid, afscheid nam. Zijn taak zal worde den overgenomen door Dio Hermens, In de decembermaand werd de tradiónele kienavond voor senioren en donateurs gehouden. Ditmaal was de opkonst, wellicht veroorzaakt door wat weinig publiciteit, minder dan andere jaren. Onder leiding van kienmaster Jack van Gelder werd het met een fraai gevulde tafel toch een zeer geslaagde avond. 1 januari. - Ondefks de slechte weersomstandigheden was er een enorme belangstelling voor de nieuwjaarswens van een weer in historische kledij gestèken Thomasvaer en Piemel uitstekend vertolkt door Tonny ten Oosten en Ad Gehring. Het was een bijzonder^, fijne voor stelling, die door jong en oud ten zeerste werd gewaardeerd. Onze hartelijke dank aan Tonny ten Oosten, die de teksten verzorgde en Ad Gehring, die de liedjes voor zijn rekening nam en natuur lijk aan alle overige medewerkers, die ieder op hun eigen terrein deze uitvoering tot een succes maakten. Daar bij mijn vorige verslaggeving het terugtreden van Pim Adriaansz en zijn medewerkers niet bekend was, wil ik thans niet nalaten de dank van het bestuur over te brengen aan het duo Pim en Bob en al hun medewerkers, die ons gedurende vele jaren zoveel vreugde hebben verschaft. Het diner ter gelegenheid van onze 84ste verjaardag onder leiding van Ton Glas, dat - het is wel eens anders gewwest - thans in een rustige sfeer verlip, blijft één van de hoogtepunten uit ons verenigingsleven. Uit de speeches van Hans van Dijk, namens het eerste elftal, vader Gé en voorzitter Jan van Dijk, kwam de zorgelijl ke positie van ons eerste elftal naar voren, maar ook de overtuiging dat met inspanning van alle krachten A.F.C, behouden zou blijven voor de hoofdklasse. De nobelprijs werd uitgereikt aan André Brok- mann als waardering voor het vele jeugdwerk dat hij, speciaal voor onze pupillen al jarenlang verricht. Het zesde dames jaardiner was weer een gezellig feest opgeliiisterd door voordrachten, gezang en sketches. Al met al schijnt het zeer geanimeerd te zijn geweest. Op 4 mei werd door de voorzitters van A.F.C., A.B.C., A.C.C, en A.T.C, een krans gelegd bij ons monument in aanwezigheid van slechts een 30-tal belangstellenden. De pers- en propaganda^Reefla?ot onze spijt nauwelijks kunnen functio- neren, Voor het seizoen 1978/79 had de commissie en bloc bedankt omdat zij meenden bij hun werkzaamheden te weinig steun ondervonden. Teneinde de vaste activiteiten van deze commissie doogang te laten vinden waren Lex RiminiGerard Trebert en Hans de Bie bereid hier-

Jaarverslagen | 1979 | | pagina 13