tegen Leatherhead met 1-0 werd verloren. Dat het gezelschap de tijd buiten het voetbal aangenaam heeft doorgebracht laat zich raden. De jeugdcommissie bracht dit seizoen 32 elftallen in het veld t.w. k A-junioren, k B-junioren, 7 C-junioren, 9 A-pupillen en 8 B-pupilen Bovendien werd eind september gestart zij het op beperkte schaal met C-pupillen $7-jarigen) Zonder moeilijkheden is het afgelopen seizoen zeker niet verlopen. Voorop wil ik stellen dat qua organisatie, leiding en training all-os alles in de jeugdcommissie voortreffelijk was geregeld. De problemen lagen meer in de onderlinge samenwerking, waarbij verschil in karak ter het grootste knelpunt was. Begin oktober heeft het bestuur de jeugdcommissie verzocht zich terug te trekken en vice-voorzitter Rob Duis verzocht als interim voorzitter van de jeugdcommissie een nieuwe commissie te formeren. De commissie werd tenslotte be mand door de heren v.d. Klaauw, Schrbder, Brokmann, Benoni en Veen huis. De A 1 junioren hebben zich ook dit seizoen niet kunnen plaatsen voor de interregionale jeugdcompetitie. In de voorronde werd met liefst 9-1 vsranDWS verloren, terwjjl zij in de resterende wedstrijden niet verder kwamen dan twee gelijke spelen. In de jeugdklasse hebben onze junioren lange tijd met de top meegedraaid, hetgeen uiteindelijk een verdienstelijke 3e plaats opleverde. In tegenstelling met vorige sei zoenen, waarin de A-junioren altijd wel voor één of meer kampioenen borg stonden, waren decresultaten dit seizoen uiterst pover» De B-junioren hebben met uitzondering van de B-4, die een tweede plaats behaalde, ook niet voor opmerkelijke successen kunnen zorgen. De C-junioren hebben het er in verhouding aanmerkelijk beter afge bracht. De C 1 heeft een goed seizoen gehad en met een vierde plaats werd de competitie afgesloten. Het beste resultaat bijde C-junioren kwam op naam te staan van de C-5 onder de bezielende leiding van Henk Kappel. Dit elftal behaalde uit 22 wedstrijden met de doelcijfers 117 voor en 15 tegen 39 punten, maar kon toch het kampioenschap niet pakken en moest met een tweede plaats genoegen nemen. De competitie van de A- en B-pupillen werd zoals de laatste jaren gebruikelijk is in twee periodes afgewikkeld, waarbij de elftallen in de tweede periode iets meer naar sterkte worden heringedeeld. In deze tweede periode sloten de Pupillen A3, A 4, A6, B5 enB6 met eerste plaatsen af, terwijl de A 1 pupillen zich voor de regiona le competitie plaatsten, waar zij als 3e eindigden. Voor de gedetailleerde standen en andere wetenswaardigheden verwijs ik U gaarne naar het overzicht, dat U voor U heeft liggen. Een voor treffelijk stuk cijferwerk van Chris Schröder. Chris, hartelijk dank voor het enorme stuk informatie dat je mede door de publicatie

Jaarverslagen | 1978 | | pagina 7