fantastisch vooibeeld vwor de jonge spelers van zijn elftal. Onder lei ding van Jean Bollen en Nol Kuikens werd een eervolle tweede plaats behaald, evenals vorig seizoen achter Ajax 3» Ja, en dan het derde elftal. Van meet af aan torenhoog favoriet voor de titel heeft dit elftal het vorig jaar verloren terrein niet terug kunnen winnen, hetgeen voor een deel te wijten is geweest aan de instelling van sommige spelers. Desondanks leek het kampioenschap na onnodig puntenverlies alsnog realiseerbaar. Een overwinning in de laatste thuiswedstrijd tegen Velsen 2 zou het kampioenschap betekenen maar hoe bedrogen kwamen onze jongens uit, want uitgerekend op de verjaardag van leider* Karel Baarschers, verloor het derde nota bene de enige wedstrijd van het seizoen en daarmee ging het kampioenschap in rook op. Voor het vierde elftal met leider Martin Duinker heeft het er lange tijd zorgelijk uitgezien, maar op de beslissende momenten werden be langrijke wedstrijden in winst omgezet, zodat zij zich tijdig van de degradatieplaatsen konen distantiëren» Het vijfde elftal draait sinds enige jaren in de top mee, maar na de tweede plaats in de eindrangschikking van vorig seizoen, reikte zij dit jaar niet verder dan een derde plaats. Het zesde elftal als laatste elftal dat ressorteert onder de A.cie heeft bijzonder slecht gedraaid en heeft het behoud alleen maar te danken aan het kampioenschap van het zevende elftal. Heren van de elftalcommissie A hartelijk dank voor het vele werk dat U voor onze A.F.C, heeft verricht. In tegenstelling met het vorige seizoen, toen het 9e en 10e elftal naar de reserve 4e klasse van de afdeling degradeerden, kan de elftal commissie B op een heel wat beter jaar terugzien. Al hun elfltallen bereikten een redelijke tot goede klassering met als hun grootste succes het kampioenschap van het zevende elftal. Spelers van het 7e met leider de heer Handgraaf van harte proficiatl Een bijzonder goed initiatief van deze commissie was ongetwijfeld de tweekamp met R.K.A.V.I.C. voor het 8e,9e,10e en 11e elftal gespeeld op doordeweekse avonden in april en mei. Deze tweekamp, uiteindelijk door ons 11e elftal gewonnen, is zonder meer een succes geworden en is zeker voor herhaling vatbaar, temeer daar er voor de lagere senioren buiten de competitie om doorgaans geen toernooi-voetbal op het pro gramma staat. Hans de Wijs, Ger van Caspel en Peter Roosenschoon vanaf deze plaats hartelijk dank voor het vele nuttige werk voor A.F.C, verzet. Het zaterdagvoetbal heeft weinig problemen gekend. Het eerste elftal vorig jaar gedegradeerd naar de 2e klasse van de afdeling kwam in deze

Jaarverslagen | 1978 | | pagina 4