gewone dank voor alles wat je voor onze club hebt gedaan en fijn, dat je bij ons blijft! Niemand zal het mij kwalijk nemen als ik in herhaling treed en na acht jaar weer zeg+"Gê fijn, dat je bij ons blijft." Vele besprekingen hebben echter plaats gehad alvorens de juiste for mule voor de gehele trainingsopzet gevonden was» Gê van Dijk zal optreden als hoofdtrainer, waarbij de veldtraining van de A- en B-selectie door een oude bekende van A.F.C., Frans Kramer zal worden verzorgd. Ook de training van de jeugd ondergaat een ver andering. Coen Weerman gaat zich belasten met de training van de A- en B-junioren, Bep Thomas met die van de C-junioren en Pupillen, terwijl Ate Euwes zich bereid heeft verklaard de niet-geselecteerde jeugd onder zijn hoede te nemen. Wij wensen alle trainers in het ko mende seizoen veel succes toe en danken Cor Sluyck,die A.F.C, gaat verlaten, voor de enthousiaste wijze waarop hij de pupillen een aantal jaren heeft getraind. Het einde van mijn verslag waarin ik U zij het beknopt het wel en wee van A.F.C, in het afgelopen verenigingsjaar heb proberen weer te geven, nadert. Ik wens onze club voor het komend seizoen veel sportieve successen en een bloeiend verenigingsleven toe. Tenslotte dank ik U, mede namens mijn mede-bestuursleden voor de krachten die U, hetzij individueel, hetzij in commissieverband aan de vereniging heeft gewijd. Dank aan de ere-leden en leden van verdienstedie ons waar nodig terzijde hebben gestaan. Ik dank U allen voor het in het bestuur gestelde vertrouwen. Mijn persoonlijke dank aan mijn mede-bestuursleden en allen, die mij terzijde hebben gestaan bij de uitoefening van mijn funktie. Amsterdam, 6 juli 197$A. van Soomeren sekretaris

Jaarverslagen | 1978 | | pagina 15