A.H.C. kan zich nog steeds op een stijgende belangstelling verheugen, zo zelfs dat een ledenstop noodzakelijk bleek. Op haar laatste alge mene vergadering heeft Otto van Rijn één van zijn vele funkties binnen de Stichting namelijk het voorzittersschap van A.T.C, neergelegd, een funktie die hij sinds de oprichting heeft bekleed. Bij zijn afscheid werd Otto dan ook terecht het eerste erelid van deze vereniging. Kees Gehrinqg werd de nieuwe eerste man. Wij wensen hem veel succes toe. De Schakel kwam dit seizoen 4l maal uit, waarvan 8 maal in een uit gebreide uitvoering. De administratie van de advertenties alsmede die van de reclameborden rond ons eerste veld werden verzorgd door Karel Swart, terwijl de adressering in de handen was van Jo Bonnet, die het in korte tijd klaarspeelde het gehele adressenbestand van de postcode te voorzien. Een secuur en tijdrovend werH, waarvoor onze hartelijke dank. Hoewel de uitvoering van de Schakel niets te wensen overlaat, overzee1 weergave van de ingeleverde teksten minder tevreden. Meer dan eens werd de Schakel ontsieré door bijzonder storende fou ten. Wij hopen hierin in overleg met de uitgever verbetering te bren gen. De redaktie werd gevoerd door Frank Reddering, die deze taak alsmede zijn bestuursfunktie wegens drukke werkzaamheden helaas niet langer kan vervullen. Frank, onze hartelijke dank voor hetgeen je in beide funkties voor A.F.C, hebt gedaan en mijn persoonlijke dank voerde prettige wijze waarop ik enige jaren met jou heb mogen samenwerken. De terreinaangelegenheden en alles wat daar bij hoort waren al weer voor het vierde jaar in de vertrouwde handen van Jaap Visser. Wij hopen nog vele jaren van zijn diensten gebruik te kunnen maken. Boven dien zijn wij dank verschuldigd aan de G.I.L.O., die onze velden bij de aanvang van het seizoen zo fantastisch in ordes hebben gebracht. Het bestuur heeft het afgelopen seizoen voor een groot probleem ge staan namelijk de opvolging van trainer Gé van Dijk, die de wens te kennen had gegeven een punt achter zijn trainersloopbaan te willen zetten. De verdiensten van Gé voor A.F.C, zijn U allen bekend. Hoe treffend gaf Jan van Dijk in zijn jaarverslag van 8 jaar^cfêze bij het - zij het zoals later zou blijken tijdelijke - afscheid als hoofdtrainer weer. Ik citeer: "Een man, die van meet af aan, de voor een trainer soms moeilijke, specifieke sfeer van A.F.C, heeft aangevoeld. Mede hierdoor èn zijn grote kwaliteiten als trainer heeft Gé ons de af gelopen 10 jaren ongekende successen laten beleven. In zijn eerste jaar als trainer reeds de fel begaerde promotie naar de Ie klasse. In 1963, 1967 en 1969 kampioen van de eerste klaase. Voorwaar, een voortreffelijke staat van dienst. Gelukkig hebben wij hem bereid gevonden onze "top" jeugd te blijven trainen, zodat ook onze jongere spelers van zijn grote voetbalkennis kunnen profiteren. Gé, buiten-

Jaarverslagen | 1978 | | pagina 14