VUC, onze voorzitter op. In deze hoedanigheid deponeerde hij een tweeu^- voorstellen ter tafel, die wij als A.F.C, graag uitgevoerd zagen na melijk de deelname van de hooifdklassers aan de disctrictsbeker facul- tatief te stellen en het spelen van de thuiswedstrijden in het eigen tenue, dus dezelfde procedure die bij het betaalde voetbal wordt ge- hanljlteerd. Ook dit verenigingsjaar is A.F.C, niet voor verliezen gespaard gebleven Een ogenblik stilte zou ik in acht willen nemen ter herdenking van degenen, die ons ontvallen zijn: Mevrouw van Teunenbroek-Trommel Mevrouw Lelouae-van Mourik, de ereleden Staats en Mets, lid van ver dienste de heer de Boer en de donateurs de heren Zandstea, Been en J. Swart Zij rusten in vredej Op dit moment telt onze vereniging 1289 leden, waarvan 492 werkende leden, ^39 jeugdleden en 358 donateurs. Wanneer men deze eijfers vergelijkt met die van een aantal jaren valt het op, dat speciaal het donateursbestand niet onbelangrijk terugloopt. Vorig jaar heeft onze penningmeester deze teruggang al onder Uw aandacht gebracht en tot aktie opgeroepen, helaas zonder resultaat. Mocht êen van U zich willen inzetten een aktie tot werving van nieuwe donateurs op touw te zetten, het bestuur zal U hiervoor niet alleen dankbaar zijn, maar alle steun en medewerking verlenen om een dergelijke xaktie tot een succes te maken. Het afgelopen seizoen traden 10 A.F.C.-ers in het huwelijk, terwijl in 7 A.F.C.-gezinnen gezinsuitbreiding plaats vond. Zoals ik eigenlijk ïn mxjjj verslag memoreer werden de clubavonden redelijk bezocht, maar ook nu weer hoofdzakelijk door functionarissen en de vaste kaarters en biljarters. Enige aktiviteit om het bezoek aan de clubavonden te stimuleren is ons zeer welkom. De biljartclub heeft dit seizoen een zwaar verlies moeten incasseren. De grote mannen achter de vele, altijd zeer geanimeerde biljant- evenementen Arie Mets en Willem Staats zijn ons helaast ontvallen. Wij hopen, dat de biljarters in de geest van beide, tot in de lengte van jaren hun vertrouwde biljartwedstrijden zullen blijven organiseren Op de 11e van de 11e geen installatie van de raad van elf, maar die van een aantal A.F.C.-ers tijdens de traditionele bijeenkomst van de zilverenploeg, voor de oud-gedienden ieder jaar weer een hoogtepunt in ons verenigingsleven onder de ongeëvenaarde leiding van Arie Waayer. In de decembermaand werd door de P.&.P.C. de tradionele kienavond voor senioren en donateurs georganiseerd. Onder leiding van kienmaster Jack van Gelder met een fantaiische prijzen werd deze door bijna 200 leden bezochte avond een groot succes.

Jaarverslagen | 1978 | | pagina 11