interessante kanttekeningen. Een knap stuk werk van Chris Schröder. Chris hartelijk dank voor dit enorm stuk informatie! Ook dit seizoen namen onze Jeugdelftallen weer deel aan een ont zaggelijk aantal toernooien, waarvan U de resultaten uitgebreid in onze Schakel heeft kunnen vinden. Enkele opmerkelijke prestaties wil ik U niet onthouden. De e 1 pupillen leverden een enorm resultaat in het Blauw Wit toernooi, waaraan o.m. door Ajax, Peijenoord, Sparta en Haarlem werd deelgenomen. In de finale werd na verlenging van Feijenoord verloren. De D 1 pupillen kwamen voor de eerste maal in het bezit van de wisselbeker van het van Wagtendonktoernooi, het officieus kampioenschap van Amsterdam. Tenslotte werd in het internationale jeugdtoernooi van Zeeburgia, waarbij de leeftijds grens iets hoger lag dan die van de A-junioren een eervolle 3e plaats bereikt. Bijzonder verheugend was dat Simon Cohen tot beste speler van het toernooi werd uitgeroepen. De jeugdcommissie organiseerde op voortreffelijke wijze het Harry Scheepstra toernooi voor de A1B1 en C1 junioren en het Goed Genoeg toernooi voor de lagere D- e n E-pupillen elftallen, dat v/ederom een groot succes werd. Een aantal andere activiteiten van de jeugdcommissie mag hier zeker niet onvermeld blijven. Ik noem U de filmavond voor D-pupillen en C-junioren, de Kwis voor D-pupillenopgeluisterd door basketbalster Owen Wells en Telstarspeler Frank Kramer en last but not least de Kienmiddag voor D- en E-pupillen. Heren van de jeugdcommissie hartelijk dank vour het vele werk, dat U in het belang van de A.F.C.-jeugd heeft verricht. In mijn dank wil ik ook betrekken de jeugdleiders, trainers van de niet-geselecteerde pupillen, de jongelui die iedere zaterdag bij de pupillen als scheidsrechters optraden, degenen die dat op zondag bij onze junioren deden en last but not least de ouders van onze jeugdleden, die het vervoer bij de uitwedstrijden verzorgden. Enkele andere activiteiten niet onder de Jeugdcommissie vallend, maar waarbij de jeugd nauw betrokken was wil ik hier zeker niet onvermeld laten. In de eerste plaats vonden er een tweetal Biljart Jeugdkampioen schappen plaats voortreffelijk georganiseerd door de heren Haberer, Staats, van Vliet en Thomasse. Verder heeft het Bestuur gemeend de mogelijkheid te moeten laten onder zoeken om tot verwezenlijking van een jeugdhonk te komen. Het heeft daartoe de heer Boskamp verzocht een commissie te formeren met als taakopdracht het uitbrengen van een rapport over bovengenoemde moge lijkheden namelijk de realisering van een jeugdhonk of door overkapping van het terras aan de wesstzijde van het clubhuis of binnen het be staande clubhuis. Er is door deze commissie bestaande uit voorzitter

Jaarverslagen | 1977 | | pagina 8