toen zij ver in de tweede helft op een 1-0 voorsprong kwamen. D.C.G. kwam terug en in luttele minuten was de 1-0 achterstand in een 2-1 voorsprong omgezet, een stand die tot het einde werd gehandhaafd. Ajax 3, die in de laatste wedstrijd geen fout maakte, werd kampioen en ons tweede moest ook hier met een tweede plaats genoegen nemen. Het derde elftal met Karel Baarschers als leider heeft het in de altijd zware reserve 2deklasse niet kunnen bolwerken. Ondanks het feit, dat er in de laatste wedstrijden kostbare punten werden gehaald was dit niet voldoende om de mededegradatiekandidaten van het lijf te houden. Zij eindigden tenslotte gelijk met Celeritudo 2 en Holland 2 op de fatale voorlaatste plaats, zodat beslissingswedstrijden noodzakelijk waren. In de nacompetitie hadden wij,gezien het feit dat wij in de eindstand van de competitie het beste doelsaldo hadden, slechts 2 punten nodig om ons te handhaven. De beide wedstrijden gingen echter verloren en de degradatie was een feit. De jongens van het vierde elftal met leider Martin Duinker .- voor het eerste seizoen uitkomende in de reserve 3de klasse - hebben zich uitstekend kunnen handhaven, voorwaar een prestatie in een afdeling van louter 2de elftallen, waaronder D.W.V. 2. Het vijfde elftal heeft het ook prima gedaan. Jammer, dat leider Frans Spoel, die wegens druke werkzaamheden moet bedanken als lid van de Elftalcommissie, zijn afscheid niet bekroond zag met een kam pioenschap, hoewel dit er toch dik heeft ingezeten. Een tweede plaats met één punt achterstand op Lijnden 2 werd het resultaat. Tenslotte heeft het laatste elftal ressorterende onder de elftalcom missie A, het zesde met leider Jan van Schaik zich goed kunnen hand haven. Heren van de E.C. hartelijk dank voor het voortreffelijke werk dat U voor onze A.P.C, heeft verricht. De elftalcommissie B belast met de samenstelling van het 7e tot en met het 12e elftal heeft het gelukkig in tegenstelling tot het vorige sei zoen toen het heel wat hoofdbrekens heeft gekost om iedere week de elf tallen volledig in het veld te krijgen, aanzienlijk gemakkelijker gehad, alhoewel zij het in het begin van het seizoen nogal pessimistisch in zagen en zelfs een elftal wilde terugtrekken. Op het groene veld waren er voor hun elftallen geen successen weggelegd. Zij moesten zelfs toezien, dat het 9e en 10e elftal degradeerden. Gezien de prestaties terecht, want deze elftallen kregen in 34 wedstrijden liefst 171 doel punten om de oren, hetgeen de spelvreugde zeker niet ten goede komt. Een bijzonder compliment voor deze commissie, die met veel enthousiasme hun werk zo voortreffelijk doen is hier zeker op zijn plaats. Hans de Wijs, Ger van Caspel en Peter Roosenschoon hartelijk dank

Jaarverslagen | 1977 | | pagina 4